Melekler 2013 Yılbaşı Gecesi Ne Yapıyorsunuz ?

Bu konu; 2013 yılbaşında ne yapıyorsunuz haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, şunun şurasında bir yılı daha arkamızda bırakmaya günler kala, herhalde yılbaşı gecesi programınızı çok tan yapmışsınızdır. Kimimiz geceyi dışarda geçirecek, kimimiz evde sakin bir şekilde karşılayacağız yeni yılı. Bu gecenin kendisi için herhangi bir önem ifade etmediğini düşünenler olduğu gibi, yeni yıl heyecanını şimdiden yaşayanlar da var. Biz elbette ki her görüşe saygılıyız ama yine de soruyoruz, "2013 yılbaşı gecesi ne yapacaksınız ? " diye. Maksat mmuhabbet olsun di mi ya :D:D

Eee, yılbaşında ne yapıyorsunuz ? :D:D

2013-216.jpg

yatıp uyurum her sene yaptığım gibi :D adetlerimden vazgeçemem ben :)

Bende misafir ağırlıcam arkadaslar ablalarım ve eşleri gelecek evet yabancı değiller fakat yinede uğraş gerektiriyor aslında yatıp uyumak istiyordum zira yeni aşılama yaptırdım çok yorulmak istemiyorum ama mecbur yavaş yavaş yapıcasm artık =(

Birkaç senedir üst üste evimiz de kalabalık misafir ağırlıyorduk.. 2013 Yılbaşın da değişiklik olsun diyerek dışarı çıkacaz. Kalabalık bir arkadaş grubumuzla birlikte nezih bir yerde Mersin manzarasının en güzel olduğu bir restauranta birlikte olacaz. Güzel bir program olacakmış:D:D Adil Işık mağazasından geceye özel şık bir elbise ve üzerine yine abiye bir bolero aldım:D:D Hazırlıklar tamam artık günü bekliyoruz....

Bu arada yılbaşı kutlamasından ziyade maksat dostlarla birlikte olmak ve hoşça vakit geçirmek amaç bu yani:)

Geri