Melekler asimelek için ayetel kürsü okuyoruz

tatlı bela

Yeni Üye
Üye
Melekler asimelek için ayetel kürsü okuyoruz
selam arkadaşlar size malesef üzücü bi haberim var asimelek yani benim görümcem canım kardeşim dün kısmi yüz felci geçirdi sebebi bir grip virüsü imiş yüz kaslarında iltihap yapıp kısmi yüz felci gveçirmesine sebeb olmuş canım kardeşimin morali çok bozuk allah rızası için kardeşimize ayetel kürsü okuyabilirmisiniz sayısı yok sevilaya şifa niyetine diye okursanız sevinirim dua edendende etmeyendende allah razı olsun dualarınızı bekliyoruz

Tatlı ben sana mesaj atana kadar sen konuyu açmışsın bile. Benim canım asime çok geçmiş olsun dileklerimi ilet lütfen, geç oldu şimdi arayamam ama yarın mesaj atarım, arayıp yormayayım kardeşimi :(
Allahçaresiz dert vermesin, geçici şeyler bunlar, çok çok geçmiş olsun, güzel gözlerinden yanaklarından öpüyorum asimi :(

Tatlı ben sana mesaj atana kadar sen konuyu açmışsın bile. Benim canım asime çok geçmiş olsun dileklerimi ilet lütfen, geç oldu şimdi arayamam ama yarın mesaj atarım, arayıp yormayayım kardeşimi :(
Allahçaresiz dert vermesin, geçici şeyler bunlar, çok çok geçmiş olsun, güzel gözlerinden yanaklarından öpüyorum asimi :(

sağol titanım allah razı olsun sen çıkınca ben deneyim açmayı dedim galiba becerdim canım asiinin morale ihtiyacı var morali çok bozuk geçici olduğunu bilsede korkuyo bide etrafdan rahatsız oluyor inş enkısa zamanda rabbim şifasını verir

- - - Updated - - -

Asimelek ,geçmiş olsun canım:kiss:üzülme sakın moralini yüksek tut rabbim dermansız dertler vermesin.Umarım en kısa zamanda iyleşirsin canım

amin inş allah razı olsun canım

Geri