Melekler, Hangi Mesleği Seçmek İsterdiniz?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Melekler, Hangi Mesleği Seçmek İsterdiniz?
anket soruları, hangi mesleği seçmek istersiniz, anket sorusu

Hayat insana hiç ummadığı şeyleri gösterebilir. Yani kimse bu benim başıma gelmez dememeli. Günlük hayatımızda sık sık karşılaştığımız bu durumlardan birisi de mesleklerimiz. Pek çok insan umduğu işi değil bulduğu işi yapıyor. Hayat şartları nedeniyle hayaller rafa kalkabilyor. Geçim deri, kişiye hayallerinin peşinde koşma fırsatını kaybettirebiliyor.

Peki siz hayalinizdeki işi yapıyor musunuz yoksa mecbur olduğunu işi mi yapıyorsunuz? İmkanınız olsaydı hangi mesleği yapmak isterdiniz?..

hangi-meslek.jpg

Benim lisanslı bir spor hayatım vardı ve idealimde ki meslek beden eğitimi öğrenmenliğiydi ama kısmet olmadı. Herşeyde bir hayır var derler ya eşimle tanıştım zaten hemen sonra nişanlılık oldu pişmanmıyım tabiki değilim tekrar geçmişe dönsem kariyer yapacağım bir işim bile olsa arkama bile dönüp bakmadan eşimle yoluma devam ederdim;)

hep muhsebeci olmak isterdim ki oldum ama baktım çok yorucu bunaltıcı bi meslek ama aklımda hep sanatsal bi mesleğim olsun isterdim

Gastronomie okumak isterdim cikabilecegim en üst seviyeye cikip pastalar yapmak isterdim :D

Ya daaKres acmak isterdim ben:)

Bicir Bicir cocuk dolsun ici :D

bende doktor olmak ısetredım ama böyle amelıyalara gıren veyaaa ambulan söforu ne bıleyım cok hosuma gıdıyor :) imrenıyorum gorunce

Geri