Melekler iftar çadırımıza Hoşgeldiniz

çok güzel bir fikir bu benim için farketmez arkadaşım misafirde ederim , misafirde olurum ,,,yalnız tam olarak olayı açarsanız süper olacak
simli-yazilar8-5154.gif

ne manada açalım canım anlayamadım? :)

ramazan boyunca iftar çadırımız bu isteyen iftar yemeği verecek zaga arkadaşımız 2 gündür veriyor yarında ben vereceğim bir nevi eğlence muhabbet işte yemek bahane muhabbet şahane :huhe:

hımmm arkadaşlar olayı çözmüş bulunuyorum, ellerine sağlık cnmm insanın değil bir ramazanda her zaman oruç tutası geliyor vallahi, hele birde bu yemekleri görünce
hımmmmmmmmm yani gelsin kilolarrrrrrrrrrrrrrrrrr

:bulas: ben yıkıyım bari bir yardımım dokunsun değilmi :loco::zuha:

sağolasın canım ben bulaşıkları hiç düşünmemiştim yiyip içip kenara çekiliyodumda :D:D

neticede oda bir iş ama yarını dört gözle bekeleyiniz :fırtına:

kıs fırtına ne hazırlıcan bize şimdiden çok merak ettim,bak menü çok sağlam olsun beğenirsek ertesi günde sana geliriz.

aaaaaaaaaaaaaa birinizde sahurluk hazırlayın kıslar , hep hazıra bekliyonuz herşeyi devletten beklemeyin hadi bakim

kıs fırtına ne hazırlıcan bize şimdiden çok merak ettim,bak menü çok sağlam olsun beğenirsek ertesi günde sana geliriz.

aaaaaaaaaaaaaa birinizde sahurluk hazırlayın kıslar , hep hazıra bekliyonuz herşeyi devletten beklemeyin hadi bakim

Ben artık çalışan bi bayanım yarın pazar olduğu için sizlerin damak tadına hitap edicem :D:D

sahurlukta güzel bi fikir süpersin zaga'cım :kiss:

çalışma gibi banahem olamayacak iftar yoksa sahur var :puf:

Zagacım bugünkü menü harikaydı ellerine sağlık özellikle künefe bitirdi beni :D:D bu güzel menüye + rep tabiki
fırtınanın sır gibi sakladığı menüsünü çok merak ediyorum yarın görcez bakalım neler var menüde :D

Zagacım bugünkü menü harikaydı ellerine sağlık özellikle künefe bitirdi beni :D:D bu güzel menüye + rep tabiki
fırtınanın sır gibi sakladığı menüsünü çok merak ediyorum yarın görcez bakalım neler var menüde :D

ya ben düşündümde galiba biraz fazla havalandım gibi :utan:

ama neyse olsun iyi köti bişeyler hazırladım yarına ilk işim pc yi açınca iftar menümü eklemek olacak :D

güzel yorumlarınızı bekliyeceğim :D:D

oooooooooooooooooooooooo nerdesin fırtına
hiç nikine uyuyomusun sen fırtına gibi gelmeliydin konuya
hadi kısım hazırla şu menüyüde beğenmessek akşama başka yer ayarlıcaz açıkta kalmayalım

oooooooooooooooooooooooo nerdesin fırtına
hiç nikine uyuyomusun sen fırtına gibi gelmeliydin konuya
hadi kısım hazırla şu menüyüde beğenmessek akşama başka yer ayarlıcaz açıkta kalmayalım

Çok ayıp zaga'cım ne demek başka yer ayarlamak :uhu::

geldim işte başlıyorum işe haydi Bismillah Allah'ım utandırmasın beni bu meleklerin diline düşürmesin :D:D

Geri