Melekler iyiki kadınım çünkü,

ARZUZU

Daimi Üye
Üye
Melekler iyiki kadınım çünkü,
Kızlarr size farklı bır konu açayım dedim
bakalım nekadar ilginç cevaplar gelcek merak etmiyor değilim iyiki bayanım kelimesinin sonuna binlerce şey gelebilir ama siz neler düşünüyorsunuz merak etmedim değil.....

evet iyiki kadinim hem zayif olup hemde guclu olmanin ne demek oldugunu biliyorum iyiki kadinim guzel kelimesinin en cok yakistigi canliyim iyiki kadinim anne olma ihtimalinin akil almaz bi mucizenin tanigi olup birebir yasamak sansina sahibim iyiki kadinim ince fikirli ve detayci dusunup baktigimda sadece goruleni degil altinda yatan nedenleri ve imaedilenleri bile bi bakista anlayabilme yetenegine sahibim ve bu dunyada hep savasan ve catisilan tarafim cunku hep esitligimi ispatlamak zorundayim buda beni surekli dusunen bi insan yapiyor kadin olmak her zaman tetikte olmaktir aslinda kadin olmak sahiplenilmeyi sevmek ve herseye fedakarlik yapan es ve anne olmaktir kadin olmak

ANNE OLABİLİYORUM
EMPATİ KURABİLİYORUM
Her ay regl olsam da her sabah traş olmuyorum
Erkeklerin anlayamadığı hemcinslerimi anlayabiliyorum
Her istediğimde ağlama özgürlüğüne sahibim
Birçok erkeğin doğmak istediği, hatta sonradan ameliyatla dönüştüğü cinste doğmuşum
Cennet ayaklarımın altında
Duygularımla hareket edebiliyorum
EVET KIZLAR HERZAMNKI GIBI SIK KONUSUNDA PROBLEM CIKTI BUYRUNN......hahaha

evet iyiki kadinim hem zayif olup hemde guclu olmanin ne demek oldugunu biliyorum iyiki kadinim guzel kelimesinin en cok yakistigi canliyim iyiki kadinim anne olma ihtimalinin akil almaz bi mucizenin tanigi olup birebir yasamak sansina sahibim iyiki kadinim ince fikirli ve detayci dusunup baktigimda sadece goruleni degil altinda yatan nedenleri ve imaedilenleri bile bi bakista anlayabilme yetenegine sahibim ve bu dunyada hep savasan ve catisilan tarafim cunku hep esitligimi ispatlamak zorundayim buda beni surekli dusunen bi insan yapiyor kadin olmak her zaman tetikte olmaktir aslinda kadin olmak sahiplenilmeyi sevmek ve herseye fedakarlik yapan es ve anne olmaktir kadin olmak

feblayt canım muhteşemsin ne güzel anlattınnnnnnn bizleri bir alkış istiyorummm:mendil::ar4fd:

iyiki kadınım anne olabilirim 9 ay boyunca bıkmadan şikayet etmeden bi varlığı karnımda taşıyabiliyorum iyiki kadınım sorumluluk sahibiyim yorgun olsamda hasta olsamda eşime yemek yapabiliyorum iyiki kadınım bir dilim pasta kalmışsa kardeşim yemek istiyorsa ben o pastayı sevmiyorum diyebilirim iyiki kadınım rabbimin katında mücevherim...

kadın olmak hem güzel hemde çok zor.evet ben kadın olmaktan mutluyum ama bazen kadın olmak bi okadar zor ezilen şiddet gören çok zor hayatlarında yaşayan bir çok kadınımıza sormak lazım bi soruyu.ben kadınlığın keyifli yanını sürenlerdenim sebepsiz mutlu olmayı ağlamayı özgürce dilediğimi yapmayı seviyorum.

aman ne iyisi her dert bizde çocuk olamz dert olur dert koca olmaz bulursun dert hahaha bu ne lo tifi hahaha

amam iyiki kadınım çünkü buraya erkek üye alamıyolarhahaha burda olmaktan mutluyum sizle :D:D

evet kızlar aslında düşündümü kadınlık gerçekten ağır.herşey kadına bakar yemek temızlık çocuk hatta öyle eşler vardırkı hiç bişeyle ilgilenmez alışveriş faturalar kadın delirme noktasına gelir ve kadın olmaktan hiç mutlu olacağını sanmıyorum.kadın okadar değerli varlıkkı rabbim cennet anaların ayakları altındadır demiş :) bence sadece doğuran kadında anne değildir nice anneler var evlatları umuru değil nice kadınlar var başkalarının evlatlarına deli divane oluyor.

iyi kadınım cünküü acıylada yaşamayı bılıyorum,ıyı kadınım cunku şürretmesını bılıyorum,iyi kadınım cunku vicdanımı hiç kaybetmedım,iyi kadınım cunku hayır ve şerrin allahtan geldini biliyor ve inanıyorum,iyi kadınım cunku,her işime besmele ile baslıyorum,:yakala:

Geri