Melekler Kaç Haftalık Hamilesiniz ve Kaç Kilo Aldınız ?

ilk hftalarda birşey yiyemedim hatta 4 kilo verdim şimdi 19 haftalık 1 kilo almışım inşallahta fazla almam

bu haftalardan sonra daha cok kilo alınıyo songulcum ben 19.haftamda hiç kilo almamıstım

evet canım doktorda sağlık ocağıda 16 haftada gittiğimde çok dikkat et dedi sen ve bebek bu hafatdan itibaren kilo alacaksınız dedi
hatta yağ, tuz, hamur işi , kek, boğaçalr yasak dedi kilo almayım diye :D:D

evet canım doktorda sağlık ocağıda 16 haftada gittiğimde çok dikkat et dedi sen ve bebek bu hafatdan itibaren kilo alacaksınız dedi
hatta yağ, tuz, hamur işi , kek, boğaçalr yasak dedi kilo almayım diye :D:D
valla banada tuz yeme dedi ama yıyom allah sonumu hayır etsin :D:D ben yasak dinlemiyom ne canım cekiyosa yıyom valla

valla banada tuz yeme dedi ama yıyom allah sonumu hayır etsin :D:D ben yasak dinlemiyom ne canım cekiyosa yıyom valla

ne güzel ya boşver yemek istiyorsan ye doğumdan sonra verirsin ben yiyemiyorum hem canım istemiyor hemde ağzımın tadı yok ne yesem zehir gibi geliyor bir haftadırda duygusala bağladım zaten sessiz sakin canı sıkılan bunalan depresyonda menopoza girer gibi hallerim var

ne güzel ya boşver yemek istiyorsan ye doğumdan sonra verirsin ben yiyemiyorum hem canım istemiyor hemde ağzımın tadı yok ne yesem zehir gibi geliyor bir haftadırda duygusala bağladım zaten sessiz sakin canı sıkılan bunalan depresyonda menopoza girer gibi hallerim var
gecer bi kaç haftaya merak etme

benim kasılmamı bilmiyorum ama arada kramp giriyordu . 1 hafta önce ebe hemşire tanıdık var onunla konştum bana muz ye bol bol dedi kasılma ve kramplara iyi geliyor dedi. kabızlık içinde yanında kayısı tabi eşitlesin diye
Hmmm bende p.tesi gunu saglik ocagina gidicem bakalim sorcam ebeye

Geri