Melekler Mekanİ Magazİn

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Etiketler
    magazin
G

gullu_23

Forum Okuru
evet tam konu cewonun yani polatın yani jery'nin dediği gibi oldu ben ulvi yani memati yani tom olarak olayları

onylıyorum saygılar beni delirtmeyin ulennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

M

Misafir

Forum Okuru
Ulvi - Memati - Tom, sen akıllımısında seni delirtek leynn hahaha Akıllı numarası yapma bize yemeyiz allan delisi, sapığı, cadalozu Tom'u Ulvi'si, Memati'si hahaha

M

Misafir

Forum Okuru
gullu_23' Alıntı:
pardon çoban derken????????

Çobanın evi yanmış hani, ona kimse inanmamış ya hahaha O çobanın başında birde kandırıkçının eş anlamlısı var hahaha Ama ben sana yakıştımadığım için öyle yazdım hahaha Kıymetimi bil kıymetimi hahaha

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
flaşşş flaşşşş flaşşşş

işte gecenin en sıcak haberiii melodi adlı üyemiz kimin lafına uydu ?
eşine neyaptı ?
sonu nerde bittii ?
melodi ne hareket çektii ?
olaylı gece az sonraaaaaa

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
evet magazin sevenler gecenin sıcak haberiile sizlerleyiz yinee

sitemizin üyelerindne melodi eşinin çok fazla horlamasından şikayetet bulundu cahhatten
amaaa söyleyip söyleyeceğine pişmanolduu
nedenmiii ?
işte bu yüzdenn

cahhata o sırada bulunan arkadaşlarınhepsi bişeyönerdi melodi arkadaşa ama en etkili ve en tuhaföneriler sitemizin en başarılı admini RüYaM adminden geldii

önce eşinin kafasına vur iki şaplak at :samar: ağzına havuç tık gibi önerilerde bulun ki allahtan melodi bunalrı yapmadı

ve veee en son öneri olarak eşine pandik at dediiiiiiiii :abo::abo::abo: :ahhhhh:
ve melodi bunu yaptııı ve veee vee eşii öytt diyeerek sıçradıı:ahhhhh::ahhhhh:

ama bu melodiarkadaşımıza pahalıya patladı en son kocam geliyor dedi ve bir daha haber alınamadııı

sonra haber aldık melodinin sonu hamamda bitmişşşş:bathbaby: darmadağın bir şekilde cahhatte görüdnü arkadaşımız

burdan M.M magazinolarakkendisine geçmişolsun diyoruzz

yeni haberlerde buluşmak üzere bizden ayrılmayın anajımmm

melodi_cn

melodi_cn

Daimi Üye
Üye
CeMoŞ' Alıntı:
evet magazin sevenler gecenin sıcak haberiile sizlerleyiz yinee

sitemizin üyelerindne melodi eşinin çok fazla horlamasından şikayetet bulundu cahhatten
amaaa söyleyip söyleyeceğine pişmanolduu
nedenmiii ?
işte bu yüzdenn

cahhata o sırada bulunan arkadaşlarınhepsi bişeyönerdi melodi arkadaşa ama en etkili ve en tuhaföneriler sitemizin en başarılı admini RüYaM adminden geldii

önce eşinin kafasına vur iki şaplak at :samar: ağzına havuç tık gibi önerilerde bulun ki allahtan melodi bunalrı yapmadı

ve veee en son öneri olarak eşine pandik at dediiiiiiiii :abo::abo::abo: :ahhhhh:
ve melodi bunu yaptııı ve veee vee eşii öytt diyeerek sıçradıı:ahhhhh::ahhhhh:

ama bu melodiarkadaşımıza pahalıya patladı en son kocam geliyor dedi ve bir daha haber alınamadııı

sonra haber aldık melodinin sonu hamamda bitmişşşş:bathbaby: darmadağın bir şekilde cahhatte görüdnü arkadaşımız

burdan M.M magazinolarakkendisine geçmişolsun diyoruzz

yeni haberlerde buluşmak üzere bizden ayrılmayın anajımmm
KOCA BI YALANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN :ddddddddddddddddd)))))))))))))))))))

M

Misafir

Forum Okuru
Pandikçi melodi seni hahaha Hamamcı melodi seni hahaha

Muhabir Cemoş, bu şok etkisi yapan haber için sana tşk ediyor ve iş hayatında ki başarılarının devamını diliyoruz...

M.M ana haber bülteni, genel yayın koordinatörü Rüyam hahaha

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
RüYaM' Alıntı:
Pandikçi melodi seni hahaha Hamamcı melodi seni hahaha

Muhabir Cemoş, bu şok etkisi yapan haber için sana tşk ediyor ve iş hayatında ki başarılarının devamını diliyoruz...

M.M ana haber bülteni, genel yayın koordinatörü Rüyam hahaha
teşekkür ediyorum sayın kordinatörüm sayenizde sayenizdeee

M

Misafir

Forum Okuru
CeMoŞ' Alıntı:
teşekkür ediyorum sayın kordinatörüm sayenizde sayenizdeee

hiç sorma bütün malzemelerin de benim adım geçiyor ya kurban olarak yada azmettiren olarak hahaha

kraliçearı

kraliçearı

Aktif Üye
Üye
FLAŞŞŞ FLAŞŞŞ FLAŞŞŞ
Siz geyikmisiniz formunun en popiler magazin sunucularından cemoşun kraliçeyi çoraplarını çıkarırken yakalayamadığı için ceza aldığı öğrenildi haberin devamı haftaya:hhh:

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
kraliçearı' Alıntı:
FLAŞŞŞ FLAŞŞŞ FLAŞŞŞ
Siz geyikmisiniz formunun en popiler magazin sunucularından cemoşun kraliçeyi çoraplarını çıkarırken yakalayamadığı için ceza aldığı öğrenildi haberin devamı haftaya:hhh:
kimm demişşşşşş elimde belgeler varr henüz bild kesin olmadığı içinn belgeleri elimde tutuyordum artık yalan yanlış anlamam bilgi ve belgeleri göz önüne sereceğimm

azzzz sonraaaaaaaaaaa

( feci kaşındınn kraliçeee yazıkoldu sanaaa hahahahahaha )

kraliçearı

kraliçearı

Aktif Üye
Üye
ŞOK ŞOOOOOK ŞOOOOKKK
Magazin haber sunucusu cemoşun elinde bulundurduğu belgelerin sahte olduğu ortaya cıktı.konu ile ilgilenen kraliçearı şöyle dedi:
ben çoraplarımı cıkardığım sırada cemoş hanıma beni bizzat cekmesini bu durumu kaçırmaması gerektiğini aksi halde ceza kesileceğini bildirmiştim.ancak cemoş söylediklerimi dikkate almayarak rüyam adlı popüler gazeteciden ceza almıştır dedi.haberin devamı canlı yayında:hhh:

melodi_cn

melodi_cn

Daimi Üye
Üye
Allah sızı kahretmesın emı anam dusmeyın sunun dılıne yawww zararlı cıkıyonus hahahahah

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
flash flashhhh bu olaya son vermek için olay yerine lavinyam intikal etmiş bulunmakta :D:D hahaha:m.c: