Melekler Mekanİ Magazİn

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Etiketler
    magazin
CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
az önce kendisini veçoraplarını yakalayamadığımız söyleyen kraliçearı ismi arkadaşımıza ve tüm magazin seevnlere elimizdeki şok görüntüleriyayınlıyoruz

iştee flaşş şok şok şokkk görüntülerrrr

ince çoraplarını sürekli yırtan kraçile arkadaşımza kalın çoraplarda dayanamayıor sevgili magazin severlerr
işte kanıtlarımızz

hele heleee hapisten birilerimi kaçmış neeee
hahahahahaha

yakalayın şu orta barnağıııı atın içeriiii hahaha

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
hahaha süpermiş yaaaa cemoşum nerden buluyon yaa bunları sen

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
Orta parnak çıplak yakalanmış gözümden kaçmadı bak...

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
kraliçearı' Alıntı:
ŞOK ŞOOOOOK ŞOOOOKKK
Magazin haber sunucusu cemoşun elinde bulundurduğu belgelerin sahte olduğu ortaya cıktı.konu ile ilgilenen kraliçearı şöyle dedi:
ben çoraplarımı cıkardığım sırada cemoş hanıma beni bizzat cekmesini bu durumu kaçırmaması gerektiğini aksi halde ceza kesileceğini bildirmiştim.ancak cemoş söylediklerimi dikkate almayarak rüyam adlı popüler gazeteciden ceza almıştır dedi.haberin devamı canlı yayında:hhh:

hayırr kesinlikle sahte değildir ilk resme bakınız meleklermekanı yazıyor bizzat kendisi eklemiştir bu resimleri siteye yalan yok bizdeee hahaha

kraliçearı

kraliçearı

Aktif Üye
Üye
SON DAKKA MAGAZİN HABER
kralicearının görüntülerini piyasaya sürdüğünü söyleyen cemoşun aslında kendi çoraplarını piyasaya sürdüğü ve bunun karsılığındada rüşvet aldığı öne sürülüyor
magazin rüşvetcisi haftaya:hhh.

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
kraliçearı' Alıntı:
SON DAKKA MAGAZİN HABER
kralicearının görüntülerini piyasaya sürdüğünü söyleyen cemoşun aslında kendi çoraplarını piyasaya sürdüğü ve bunun karsılığındada rüşvet aldığı öne sürülüyor
magazin rüşvetcisi haftaya:hhh.

yok benim çoraplarım değill çünkü benim tarzım değil hahaha

hem siz boyuna çorabım diyo ekliyosunuz ben değil litfeennn hahaha

B

beklenenbebis

Forum Okuru
:)): alemsiniz kızlar ama bende size şokmu şok bir haber vereceğimm :):)

Siteden aldığım son duyumlara göre site acayip şekilde çorap kokuyormuş :)
acil buna çözüm bulunsun yoksa site dezenfekte edilecek ve bir süreliğine kapatılacaktır:D acilll çözüm bulun acill :):)

ve aldığım son bir duyuma görede sitede kokudan bayılanlar an ve an artıyor muşşşş

frezyaa

frezyaa

Yeni Üye
Üye
benim burnum düştü beya bu ne koku yenileri ayağına giymiş eskileri cebine koymuş bir sankihahahahahahaha

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
şok şok şokkkk haberrrrr

sitemizin müdavimlerinden çitos yemeği nasıl yaktıııı?
o anki duyguları nelerdii?
kendi yaktığı yemeğin farkına varmadan nasıl kime ne laf atıı?
yemek neydiiiiiiiii ?
acı varmıydı acııııı?

azzz sonraaaaaaaaaaaa

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
hahahaha Cemoş senin elinden kimse kurtulamaz kıs daha iki dk olmadı ne tez habar yaptın hahahaha

*MeleK*

*MeleK*

Yönetici
Duygularım şöyle pek bi keyiflendim yakınca çünkü ilkkez yemek yaktım uzaylı olmadığımı anladım hahahaha

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
evet şok haberimizle iszlerleyiz sevgili magazin sevenler

sitemizin müdavimlerinden çitospatos adlı arkadaşımız bugün tavıkm yemeğini yaktıı ve chhat gelip kızlar yemeğimi yaktım
deyip gülmeye başladı hahaha aynen belee

herkes bir anda sustuuu kal geldi milleteee çitosun ruh sağlığından bir an endişe etsekte asıl gerçek sonra ortaya çıktı
arkadaşımızn gülme sebebii meğersem
yemeğini yakmış konu komşunun üstüne atmışşş

kendisi farkında olmadan " aaa biriyemeğini yakmışş hiç avratlık ev hanımlığıda bilmiyolar yemek yanrmı hiçç " demişş

amaaaaaaa amaaaaaaaaa mutfağa gittiğinde o acı manzarayla karşı karşıya kaşlmışşş

yanıkk tavıkkkkkkkk

weyyy demişşşş demek yemeki yakan benimm o avrat olmayan avratt benim demişşş ve başlamış gülmeyeee

çitos arkadaşımıza geçmişolsun diyoruzz allah bir daha yaşatmasın

mm magazindne bugünlük bu kadar sonra yine görüşeceğizz bizden ayrılmayın anajımmmm:6:

*MeleK*

*MeleK*

Yönetici
hahahaha Cemoş yemin ederim öldüm gülmekten kıs reklam ettin beni :hhh: ellerine sağlık yazacak kelime bulamıyorum çok komikk olmuş gerçekten gülme krizine girdim yine hahahahaha

kraliçearı

kraliçearı

Aktif Üye
Üye
MAGAZİNDE YENİ SAYFA

Dün sabaha karsı cıkan haberlerde yemek yanığı yüzünden gülme krizine giren çitosun bugün kendine gelemediği öğrenildi.Aldığım bilgilere göre hala gülmekte olduğu kaydedildi.Gülme konusunda guinness rekorlarına gireceğini idda eden çitosun ne zaman başvuru yapacağı merakla bekleniyor:çitos:

*MeleK*

*MeleK*

Yönetici
hahahaha kreliçe arı siz böyle devam ettikçe valla ben gülmemle kesin girerim rekorlar kitabına:hhh: merak etmeyin baş vuruyu bu gün yaparım hahahahaha

kraliçearı

kraliçearı

Aktif Üye
Üye
GÜNDEMDEKİLERRRRRR
Bu sabah sıralarında tuğce ve buse canlı yayında iken(chatbox) kocişlerini yarıştırdılar.
Olay söyle gerceklesti.Tuğçe nişanlısının 193 boyunda hafif cekik gözlü tontiş dudaklı acıkta göbişli ve badigard gibi olduğunu dile getirdi hemen ardından bu duruma öfkelenen buse cakıcı eşinin 187 boyunda 100 kilo olduğunu söyleyerek eşinin tuğcenin nişanlısına suikast düzenleyeceğini ifade etti.ŞULE adlı izleyicimizin horozlarrı dövüstürüyolarrr diye ihbar etmesi üzerine olay bize intikal etti vede bizde bu konuyu sayfamıza tasıdık.bunun sonucunda eşler buradaki magazin sayfamızı ziyaret ederek hanımlarının yarışmasını izledi.sonuc olarak tuğcenin yakışıklı diye idda ettiği nişanlısı
busenin tuğcenin nişanlısını döver diye idda ettiği kocası burnundan darbe aldı.
ŞOK GELİŞMELER HAFTA İÇİ HERGÜN MAGİZİN HABERLERİMİZDE BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN..::D:D:çitos:

A

ayşegüüll

Daimi Üye
Üye
hayy allahımm çenem yarıldı gülmekten kız siz ne betersinizz başarılarınızın devamıını diliyorum koptumm hahaha hahaha

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
haberde eksik olan bişi vardı kocişlerini resmen horoz dövüşü yaptıracaklardı zorla engel olduk yapmayın etmeyin kızlar koca zor bulunuyor dedik ancak öyle ikna edebildik:D:D

gözlerimizde şöyle bir manzara canlandı hahaha

A

ayşegüüll

Daimi Üye
Üye
ayyyy lavişim yaaa delüüüüü hahaha

ben orda yoktum olsaydıım ikna etmez dövüştürürdüm hahaha