Melekler Mekanİ Magazİn

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
ŞOK ŞOOOOOK ŞOOOOKKK
Magazin haber sunucusu cemoşun elinde bulundurduğu belgelerin sahte olduğu ortaya cıktı.konu ile ilgilenen kraliçearı şöyle dedi:
ben çoraplarımı cıkardığım sırada cemoş hanıma beni bizzat cekmesini bu durumu kaçırmaması gerektiğini aksi halde ceza kesileceğini bildirmiştim.ancak cemoş söylediklerimi dikkate almayarak rüyam adlı popüler gazeteciden ceza almıştır dedi.haberin devamı canlı yayında:hhh:

Allah sızı kahretmesın emı anam dusmeyın sunun dılıne yawww zararlı cıkıyonus hahahahah

az önce kendisini veçoraplarını yakalayamadığımız söyleyen kraliçearı ismi arkadaşımıza ve tüm magazin seevnlere elimizdeki şok görüntüleriyayınlıyoruz

iştee flaşş şok şok şokkk görüntülerrrr

ince çoraplarını sürekli yırtan kraçile arkadaşımza kalın çoraplarda dayanamayıor sevgili magazin severlerr
işte kanıtlarımızz

ruyada-yirtik-corap_720172.jpg

images

y%C4%B1rt%C4%B1k-%C3%A7orap_72559.jpg

hele heleee hapisten birilerimi kaçmış neeee
hahahahahaha

yakalayın şu orta barnağıııı atın içeriiii hahaha

ŞOK ŞOOOOOK ŞOOOOKKK
Magazin haber sunucusu cemoşun elinde bulundurduğu belgelerin sahte olduğu ortaya cıktı.konu ile ilgilenen kraliçearı şöyle dedi:
ben çoraplarımı cıkardığım sırada cemoş hanıma beni bizzat cekmesini bu durumu kaçırmaması gerektiğini aksi halde ceza kesileceğini bildirmiştim.ancak cemoş söylediklerimi dikkate almayarak rüyam adlı popüler gazeteciden ceza almıştır dedi.haberin devamı canlı yayında:hhh:

hayırr kesinlikle sahte değildir ilk resme bakınız meleklermekanı yazıyor bizzat kendisi eklemiştir bu resimleri siteye yalan yok bizdeee hahaha

SON DAKKA MAGAZİN HABER
kralicearının görüntülerini piyasaya sürdüğünü söyleyen cemoşun aslında kendi çoraplarını piyasaya sürdüğü ve bunun karsılığındada rüşvet aldığı öne sürülüyor
magazin rüşvetcisi haftaya:hhh.

Geri