Melekler Mekanİ Magazİn

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
SON DAKKA MAGAZİN HABER
kralicearının görüntülerini piyasaya sürdüğünü söyleyen cemoşun aslında kendi çoraplarını piyasaya sürdüğü ve bunun karsılığındada rüşvet aldığı öne sürülüyor
magazin rüşvetcisi haftaya:hhh.

yok benim çoraplarım değill çünkü benim tarzım değil hahaha

hem siz boyuna çorabım diyo ekliyosunuz ben değil litfeennn hahaha

:)): alemsiniz kızlar ama bende size şokmu şok bir haber vereceğimm :):)

Siteden aldığım son duyumlara göre site acayip şekilde çorap kokuyormuş :)
acil buna çözüm bulunsun yoksa site dezenfekte edilecek ve bir süreliğine kapatılacaktır:D acilll çözüm bulun acill :):)

ve aldığım son bir duyuma görede sitede kokudan bayılanlar an ve an artıyor muşşşş

benim burnum düştü beya bu ne koku yenileri ayağına giymiş eskileri cebine koymuş bir sankihahahahahahaha

şok şok şokkkk haberrrrr

sitemizin müdavimlerinden çitos yemeği nasıl yaktıııı?
o anki duyguları nelerdii?
kendi yaktığı yemeğin farkına varmadan nasıl kime ne laf atıı?
yemek neydiiiiiiiii ?
acı varmıydı acııııı?

azzz sonraaaaaaaaaaaa

hahahaha Cemoş senin elinden kimse kurtulamaz kıs daha iki dk olmadı ne tez habar yaptın hahahaha

Duygularım şöyle pek bi keyiflendim yakınca çünkü ilkkez yemek yaktım uzaylı olmadığımı anladım hahahaha

evet şok haberimizle iszlerleyiz sevgili magazin sevenler

sitemizin müdavimlerinden çitospatos adlı arkadaşımız bugün tavıkm yemeğini yaktıı ve chhat gelip kızlar yemeğimi yaktım
deyip gülmeye başladı hahaha aynen belee

herkes bir anda sustuuu kal geldi milleteee çitosun ruh sağlığından bir an endişe etsekte asıl gerçek sonra ortaya çıktı
arkadaşımızn gülme sebebii meğersem
yemeğini yakmış konu komşunun üstüne atmışşş

kendisi farkında olmadan " aaa biriyemeğini yakmışş hiç avratlık ev hanımlığıda bilmiyolar yemek yanrmı hiçç " demişş

amaaaaaaa amaaaaaaaaa mutfağa gittiğinde o acı manzarayla karşı karşıya kaşlmışşş

yanıkk tavıkkkkkkkk

weyyy demişşşş demek yemeki yakan benimm o avrat olmayan avratt benim demişşş ve başlamış gülmeyeee

çitos arkadaşımıza geçmişolsun diyoruzz allah bir daha yaşatmasın

mm magazindne bugünlük bu kadar sonra yine görüşeceğizz bizden ayrılmayın anajımmmm:6:

hahahaha Cemoş yemin ederim öldüm gülmekten kıs reklam ettin beni :hhh: ellerine sağlık yazacak kelime bulamıyorum çok komikk olmuş gerçekten gülme krizine girdim yine hahahahaha

MAGAZİNDE YENİ SAYFA
komik-resim2-8189.jpg

Dün sabaha karsı cıkan haberlerde yemek yanığı yüzünden gülme krizine giren çitosun bugün kendine gelemediği öğrenildi.Aldığım bilgilere göre hala gülmekte olduğu kaydedildi.Gülme konusunda guinness rekorlarına gireceğini idda eden çitosun ne zaman başvuru yapacağı merakla bekleniyor:çitos:

Geri