Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine Önemli Duyurudur

Uzman SühaN

Administrator
Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine Önemli Duyurudur

melekler mekanı.gif

Sevgili Melekler mekanı katılımcıları;

2007 den beri Melekler mekanı.com Ailesindenim.O zaman dan bu zamana yetkili kişi olarak görev yaptım.Ve bu görev dönemi boyunca olumlu olumsuz bir çok durumla karşılaştım.Bunlar dan en sık karşılaştığım (karşılaştığımız) durumlardan biri de hanımların çet ortamında mahrem konuları en ince detaylarına kadar dillendirmeleri.Bu konu hakkında ilk uyarıyı yapar ikincisinde katılımcı üye uyarıyı dikkate almayıp aynı davranışı sergilerse eğer ,üyeyi sitemizden uzaklaştırıyoruz.

Burası kadın sitesi bayanlarla bunları konuşmanın ne sakıncası var diyiyorsanız;Dili dini ırkı mezhebi ne olursa olsun eşler arasında geçen mahrem konuların ulu orta sergilenmesi edep kurallarına aykırıdır..

Ayrıca ;Biz yetkili kişiler üye aktifleştirdiğimiz zaman kişinin erkek yada kadın olduğunu verdiği mail adresinden anlıyoruz.Bunun dışında cinsiyeti tanımlayacak hiç bir program yok.Bu yüzden sizlere yapılan uyarılar konusunda hassas davranıyoruz.Her şey siz katılımcılarımızın huzuru için.Bu konuda kesinlikle taviz vermiyor ,sizlerinde bu kurala uymanızı rica ediyoruz.

Her türlü sorunu
Melek ,Ve bendeniz Uzman Sühana bildirmeniz yeterlidir.Keyifli paylaşımlar diler sevgilerimi sunuyorum..

Melekler mekanı.com Yönetimi

Geri