melekler sevgılıler gunu

benımde günüm
eşim ondan öncekı gun alıyımmı elbıseyı dıye bana sordu bende sen bana parayı ver alırım begenırsem sevgıler gununde gıyerım dedım saolsun parasını verdı bende baktım begenmedım :D:D aksam oldu meger adam benden hedıye beklıyomus hep alırdım busefer almadım :D:D o bana alsın dıye alındı gunumu zehır ettı saolsun neyse gectı bıttı sukur aksama kadar surat astı aksamda arkasını dondu yattı :( benıde gıcık ettı :(

biz kutlamiyoruz, ama esim yinede msnden sevgililer günün kutlu olsun dedi bana kalp animasyonu gönderdi.... degerimizi yilda bir gün degil hergün bilelim... sonucta 364 gün beni düsünmemis 1 gün düsünüp hediye almis nedeyim :) Yok benim kocam cok sükür iyidir. Onu cok seviyor ve cok özlüyorum....
Rabbim herkese huzurlu sevgi saygi dolu bir evlilik yuva nasip etsin....

biz kutlamiyoruz, ama esim yinede msnden sevgililer günün kutlu olsun dedi bana kalp animasyonu gönderdi.... degerimizi yilda bir gün degil hergün bilelim... sonucta 364 gün beni düsünmemis 1 gün düsünüp hediye almis nedeyim :) Yok benim kocam cok sükür iyidir. Onu cok seviyor ve cok özlüyorum....
Rabbim herkese huzurlu sevgi saygi dolu bir evlilik yuva nasip etsin....
amiin smileyıım canım benım :) öle olalım hep aynene sana katılıyorum

Geri