Meleklerime özel Yılbaşı özel Tasarım Protez ve boyama tırnak tasarımları

çokta basit değil aslında.kuaförler yapıor.annem yaptırıo çokta güzel oluooo... :D

ben belcikada yasiyorum ve burda protez tirnak kursuna gittim evde ozel gunlerde yapiyorum.ama malzemeleri oldukca masrafli turkiyedeki fiyatlari bilmiyorum.elinizde malzemeniz olmadan bunu yapmaniz cok zor arti tirnak cok cok iyi torpulenmeli aksi taktirde jeller iyi tutmaya bilir kullanma suresi maksimum en fazla 3 haftadir 3 haftadan sonra tirnak uzadigi icin bakim gerekiyor.kisacasi takma tirnagi yaptirmaya basladiginiz zaman surekli yaptirmaniz lazim yoksa 2 ay boyunca tirnaginizin sertlesmesini beklemek durumunda olursunuz yeni tirnak tam olarak cikana kadar .bu tirnagi yaparken kullanilan jellerin kalitesi onemlidir cunku bircok vakka gelisebiliyor.tirnak yaptirmadan once o kisinin kurstan gecmis olduguna emin olun cunku kurslarda tirnaga zarar verebilecek tum ayrintilar anlatiliyor.egerki bu isi iyi yapmayan biri ise tirnaginizi makina torpusu ile torpulerken derinize iner ise cok ciddi bir yara olursur.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri