MeLoO'yla Röportaj (14.Hafta)

Young bride

Banned
MeLoO'yla Röportaj (14.Hafta)
1-Kendinizi uzunca taıtırmısınız?(yaş,iş,güç,evli,bekar,çoluk,çocuk,okul,hobi,fobivs.)
1- adımmm melike ,21.5 yaşındayım (22 deel lütfen dikkat edelim asim 22 o yaşlı artık ben daşş gibi hatunum ) 19 eylülde doğmuşum( annem bayılmış doğururken 4.5 kilo normal doğum yapmış ) başak burcuyum ama deli gibi titiz mitiz diilim yane.boyum 1.63 kilom 51 (ameliyatdan sonra uzadım )saçlarım dalgalı önceden kıvırcıkdı düzleştirere döndürdüm . emlak ve emlak yöntm. mezunuyum a.ö 3. sınıf işltme okumaktayıım gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaktayımm laz'ım aslında melezim ama ben pedere çekmişim laz damarım var çabbuk parlarım hemmen sönerim hamsiyi severim kara lahana-mısır ekmeğe-yoğurt favorim damarıma basmayın uleeyn döverim !! sevgilimde o damarını bi bulsam ben biliyorum yapcağımı der hep hazır söz açılmışken bir manitacığım var çoğunuzun bildiği gibi 5.5 yıldır 16 yaşından beri beni çekiyo garibim evlenicuuk galiba ailesini geçtim sülalesini tanıyom bizimkilerde biliyo zaten peder hariç laz adama manitam var denir mi istemeye geliciiler dicem askerliği var mayısda git diye başının etini yiyom bakalım gönderebilirim her an hobiim ameliyat olmak 12 yıl önce geçirdiğim kaza sonucu bacağımda kısalık kaldığından 2 yıl önce uzatma ameliyatı oldum ve öyle böyle 5 kere ameliyathaneye girdim böle yazınca hemmen bitti tedavisi,değneksiz yürümem 10 ayı bulmuşdu geçmek bilmemişdi o zaman son bi tane kaldı onda da kaçıyorum artık doktorum yakalarsa seviyorum onu yaa sefoşum seni sevorum aşka geldim fobimm karanlıkdan tırsarım ben evde falan gece banyo yapamam mesela hobimde sevdicegimle gezmek gezmek gezmek kendimi yeternce tanıttım sanırsam

2-M.m nasıl tanıştınız?Neyi araştırırken buldunuz?
2- valla ben bundan 2-3 yıl öncede girmiştim hatırlamıyorum ne içindi birşeyler araştırırken bulmuştum üye de olmuşdum ama detaylı bakmamışdım nedir ne değildir diye . sonuncu da gene araştırma sonucu denk geldim üye oldum gene sonra chatbox da sohbet muhabbet derken bi yapıştım ayrılamıyorum )

3-M.m sevdiğiniz 3 arkadaşınız?
3-asimm (ilk onu tanıdım bi bakdım aaa aynı been evli versiyonum ) enceyim vaar tuğçe vaar aslında o tombiş hatunumdan dolayı seviyorum onu o caaanım bacaklara nasıl bakarım yoksa bett vaar öle yane rüyama da dadandım bu aralar. hakkaten bi konuşamadım onla bişey sorucam soramadım yaa

4-M.m tanımak yüzyüze görüşmek istediğiniz 3 kişi?
4-gene asim enceyimm (içmeye gidicuk ) ay bi de tuğçe kardeşini de getirsin bacaklarını ısırim bi ooh dişlerim kamaştı hee

5-Nickizin 'Melo' olmasının sebebı nedir ?
5-melikenin kısaltılmışı melo tosicanımında merto ( ben taktım ona o da bana sinir olunca seninki de melo o zaman dedi öle anlaşıp yuvarlanıp gidiyoz ):D:D
6-Sevgilinle yemeğe gittin ve karşısında bi kız ondan gözlerini alamıyor bi türlü tepkın ne olurdu?
6-kaşlarım havaya kalkar (benim sinirlenme belirtilerimin başlangıcı) sonra kıza bakarım bende göz göze gelirim baktım haala bakıyo bi durum mu var ne bakıyosun derim nereye bakıcağımı sana mı sorucam derse bakıcağın yere göre evet sorucaksın önüne bak akıllı ol derim zaten sonra da sevgilim kolumdan tutaar napıyosun deer ve beni çıkartır ordan bu arada bu durumu yaşadım ve aynen böle oldu bende yazdımm damarıma basmıcak demişdim akıllı olcak herkes abisi
:melo:
7- Uğur getirdiğini düşündüğün bir eşya var mı?
7- yok ama onsuz uyuyamadığım bir eşyam var evet sevgilim almıştı ben beğenince piglet 50-55 cm boyunda. onsuz assla uyuyamam hastaneye bile götürmüştüm ilk aldığımda kimseye elletmiyodum bile :sigara:
8-Hayatında aldığın unutulmaz hediye neydi?
8- cep telefonuu sony ericsson z610i mavisinden deli gibi istiyodum öyle böyle değil ama benim aşkımda ayy kıyamam yaa gitmiş ben çok istiyorum diye para biriktirmiş almış ilk çıktığı zamanlar kutuyu gördüm çıldırdım öpücüklere boğdum ( detaya gerek yok ):D:D

9-Hayattaki en büyük düşmanın kim ?
9- ben kin tutan birisi değilim ondan pek öyle şeylerim yok. he benden uzak Allaha yakın dediklerim başda babam olmak üzere bissürüü kişi var onlarıda saaay saay bitmez boşver
10-En çok yapmak istediğin ama engeller olduğu için yapamadığın birşey nedir?

10- şöyle tek başıma birkaç günlüğüne kaybolmak istiyorum tatile gidiyim ben aramadıkça aramasınlar bi annemi ararım zaten ben iyiyim diye o kadar. dinlenmeye ihtiyacım var

11-Cinsel içerikli bir film izledinmi?Yalan yok :D:D
11- asim ve grubunun sorusu al işte hiiç şaşmadıımm :D:D izledim daha doğrusu izledik :D:D yurtda kalırken ünide malum kaynatılır bizde nasıl oluyo noluyo detaylı olarak görüntülü yane :çapkın: derken izlemişdik bir arkadaş saolsun hemmen açmışdı :D:D evlilikden soğudum kıs :ruyam: hatırlattın gene bak :haha:
12-Seni sevdiğine vermezlerse kaçarmısın?
12-kaçarım :D:D bi babam zaten bilmeyen herkes askerliğini bekliyo gelsin düzen kursun evlenicez Allah nasip ederse belli yani. babamı da takmıcağımı biliyo herkes ki ben istedikden sonra o da hayır demicek eminim :D:D öle bir sorunum da yook :)

13-Bir erkeği elde etmek için ne yaparsın?
13-hmm valla benim ilk sevgilim sayılır zaten halen daha devam ediyo :D:D ondan önce de 1 hafta çıkmışdım biriyle sevgili olur olmaz soğuyup ayrılmak istedim arkadaşım zorlamışdı sabret biraz diye baktım o dedi ayrılalım diye bende hemmen atladım. gerçi ben bıraksam daha iyiydi ammaa :D:D aşkımcımı da aslında elde ettim sayılır :ruyam: bunun peşinden koştuğu kız bizi öğrenince bunun peşinde dolanmaya başlamışdı. bende zaten hoşlanmıyodum bile gene o arkadaşım zorlamışdı çık çık diye (7 yıllık arkadaşmdı :D:D) öle çıkıyodum amaaan ayırlim o zaman dedim. sonra bişeyler oldu işi inada bindirdim dedim aşık etmezsem kendime bende melike değilim naptıysa ses çıkarmadım, nereye gittin ettin diye sorgulamadım ama takmadım da :D:D baktım 2.5 ay sonra bana aşık sonra o da inat etti bende kendime aşık etcem diye bi baktık 6 ay sonra bende ona aşık hahaha ööyle devamıda geldi :D:D şimdi ne kavgalar etsek de ayrılmıcağımızı biliyoruz. temeli sağlam anacım 1.5 yıl hiç kavga etmedik desem yeridir tartıştık ama hiç kavga etmedik tututut maşşallaaaaah :nazar::nazar:
14-bu güne kadar istediğin ama ulaşamadığın bir platonik aşkın oldumu ?
14-olmadı ya aslında :D:D ortaokul dönemini hatırlıyom desem yalan olur zaten lisede dee sevgili değil üni peşineydim :D:D taki benimkini görüp vurulana kadar :zonked:
15-Sen nesin?hahaha
15- soruya bak yaaaaaaa!!!! beeen efenime sölim sevdiği zaman herşeyi yapabilen, kendini bile düşünmeden sevdiği için çabalayan, diğer sevdiklerine de çok önem veren, kızdı mı sayıp söven ( çok kızarsam söverim hakkaten napim :D:D) onun haricinde tatlı mıı tatlııı güler yüzlü,ü çikolataya düşkün, güzel yemek yapaan, elinden heer iş geleeeen bir hatuncaazım :D:D çok da övmedim kendimi bak :D
16-Bie erkekte seni kendine çeken şey nedir?
16- gözlerii artıııııııı gamzesi :D:D evet aşkımın bi gamzesi var anlıcaanıs üzre ve ben ölüp bitiyom bide gözleri ela ama yeşil oluyo o zamanda tamm leyla oluyom bide teninin kokusu oohh :D ay bende bu adama amma aşıkmışım da haberim yook :haha:
17-Aşk nedir?
17-hayat. :D:D hayatın tamamı hüznü, neşes,i mutluluğu, kızgınlığı,nefreti herşeyi kapsayan tek şey bence aşk. kimyası değişiyo insanın :D:D
18-Sex senin için neyi ifade ediyor?
18- vee bir asiimm bombası dahaaa :D:D hmm bana güzel şeyler ifade ediyii evet :çapkın: birbirine aşık yada çok seven iki insanın en savunmasız en saf hali bence.yani bir kadının hele de karşısındakine güvenerek tamamen kendini ona bıraktığı en özel anın yaşandığı zamanın toplamı :D:D ilk gece olayını atlatdıkdan sonra (onun yanında üstünde bişi olmicik etmicek malum can acıması falan bide şu an bende sadece utanma ve tırsma duygularını barındırıyo :D:D) daha +18 şeyler düşünebilrim tabi de şu an böle hahaha

evet asimcim beklediğin gibi cevap vermedim deel mi :haha: ee körle yataaan şaşı kalkarmıış yiiivruum :D:D MM ailesi iyiki hayatımdasınız. insana tam moral kaynağısınız doping gibisiniz valla :) ne zaman kızgınken girsem sırıtarak çıkıyorum siteden yüzyüze olmadan da bu kadar insanın hayatında,samimi arkadaşlıklar kurulmasına yardımcı olduğu içinde kurucalara teşekkürler :)
sizi seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :kiss:

Emeği geçen arkadaşlarımız Asimelek ve Encey arkadaşımıza teşekür ediyorum.MeLoO arkadaşımızada samimi ve içten cevapları için teşekür ediyorum.Son olarakta bana da teşekür ederim .Çünkü annem kahvaltısını yaptı ben daha yapamadım :D:D Seviyorum sizi M.m

Kızlar ellerinize sağlık güzel olmuş sorular ve cevaplarr.. meloşum allah mutluluklarının devamını getirsin cnmm..

ayyy valla okurken gülmekten karnım ağrıda yaa kıss sen çok yaşa emi :haha:
sitede artı +18 lik asi diye tanınacam yaff sapık gibi :haha:

bide şunu anlamadım meloo hobiim ameliyat olmak kız bu senin hobinn mi :haha:

seni tebrik ediyorumm meloo samimi itirafların için :çapkın:

bende seni çokk seviyorumm tatlımm iyiki tanımışımmm seni.
çok güzel röportaj olmuş yaa bayıldım :haha:

ayyy valla okurken gülmekten karnım ağrıda yaa kıss sen çok yaşa emi :haha:
sitede artı +18 lik asi diye tanınacam yaff sapık gibi :haha:

bide şunu anlamadım meloo hobiim ameliyat olmak kız bu senin hobinn mi :haha:

seni tebrik ediyorumm meloo samimi itirafların için :çapkın:

bende seni çokk seviyorumm tatlımm iyiki tanımışımmm seni.
çok güzel röportaj olmuş yaa bayıldım :haha:

valla yivrum 2. ameliyatdan sonra narkoz bağımlılık yaptı hoca hadi melike dedi bende gelorum hocaaaaaam dedim girdi :D:D tabi bağımlı diilim ama aile içinde genel bi espri bu o kadar sık ameliyat oldum ki :D:D

Geri