Meraklısına 2012 Yengeç Burcu Nisan Ayı Yorumları

T

TİTAN

Forum Okuru
Yengeç Burcu Nisan 2012 Yorumları
2012 Yengeç Burcu Nisan Ayı Yorumları
Burç yorumlarına meraklı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2012 Nisan ayı yengeç burcu yorumunu ekliyoruz :)Nisan ayına aşk hayatınız veya yaratıcılığa dayalı işleriniz ön planda olarak başlayacaksınız sevgili yengeçler...
Bu ay genel olarak, ortaklı işlerinizden, sosyal çevrenizden inanılmaz güzel yardımlar alabilir, gücünüzü etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bu ay iş alanlarınızda iletişime yönelik konularda istediğiniz performansı göstermeniz zor olabilir. Kafa karışıklıkları, sabırsızlıkla atılacak adımlar veya söylenecek sözler bazı sorunları hayatınıza taşıyabilir. 15 Nisan tarihinde sonra iş alanlarınızda yanlış anlaşılmalar, aksilikler ve sorunlar oluşabilir. Yine yakın çevre alanlarınız ve iletişime dayalı işleriniz bu olumsuz etkiden nasiplerini alacaklar.
Önemli görüşmelerden, anlaşmalardan ve imzalardan kaçının. 24 nisana kadar yapılması ve tamamlanması gerekenler üzerine yoğunlaşın. Sosyal çevrenizde ve arkadaşlarınızda şanslı ve güzel etkiler altında olacaksınız. Onlardan gelecek bir teklif işinize yarayabilir. İletişime dayalı işleriniz için olumlu etkilerinden faydalanabilirsiniz. Ay sonu özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz devreye girmeye başlayacak.Ayrıca ortaklı işlerinizde kendinizi şanslı hissedeceksiniz.
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
TİTAN Yengeç Burcu 0
LaViNYaM Yengeç Burcu 2
LaViNYaM Yengeç Burcu 0
LaViNYaM Yengeç Burcu 0
P Yengeç Burcu 0
sedaaa Yengeç Burcu 0
sedaaa Yengeç Burcu 0
sedaaa Yengeç Burcu 0

Benzer Konular


Üst