meraktan ölmek üzereyim

esmarnztrk

Yeni Üye
Üye
meraktan ölmek üzereyim
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım benim bir sorum olacak cevaplarsınız memnun olacağım,reglim 5 gün gecikti,şiddetli bel ağrısı yorgunluk ve halsizliğim var sürekli uyumak istiyorum evde test yaptım negatif çıktı,bugün doktora gittim gebelik belirtileri bunlar dedi,ultrasonda birşey göremedi,kan testi istedi yaptırdım sonucu 6.09 çıktı doktor bir hafta sonra gel dedi şidi varmı yokmu anlamadım,doktor teorikte yok dedi ama bildiğim kadarıyla 5 i geçtiğinde var oluyordu,çok merak ediyorum ne olabilir bir hafta nasıl geçer...

herşey olabilir cnm kötü bişi olmasında inş :D dış gebelik olabilir kese vardır bebek yoktur yada bebek vardır amna daha görunemiycek kadar küçüktür eyer istiyorsan inşallah hamilesindir :D:D

benim bir arkadaşımda senin gibi olmuştu ilk gitmesinde yok dediler değerin düşük dediler ama bir hafta sonra arkadaşım tekrar gitti değer yükselmiş hamilesin dediler eğer haftaya gittiğinde değerinde yükselme olursa gebesindir. hayırlısı inşallah

Tamamdır kesin hamilesin gibi görünüyor güzel haberlerini buradan duymak isteriz :) Bizi habersiz bırakma lütfen.

merhabalar arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.arkadaşın dediği benimde başıma geldi bugün hem hamile oldugumu öğrendim,hemde betahcg degerimin düşük oldugunu ;(( moralim çok bozuk uykuda tutmuyor benim gibi olupta burada paylaşan birilerine ihtiyac duydum.cuma günü tekrar gelmemi ve bhcg degerlerimi ölçtürmemi söyledi doktor sanırım beklemek kadar kötü bişey yok.hakkımızda hayırlısı ama kürtaj olmaktanda çok korkuyorum.;((((

Slm melekler bende aranıza yeni katıldım ama müthiş bir site :) adetime daha on gün var yumurtlama 9 ocakti hafiften bulantım oluyor gibi birde ara ara kasık ağrısı acaba psikolojik mı 1,5 yıllık evliyim inşallah hamileyimdir artık bekleyemiyorum kan tahlili yaptırsam belli olur m acaba :d040:

Slm melekler bende aranıza yeni katıldım ama müthiş bir site :) adetime daha on gün var yumurtlama 9 ocakti hafiften bulantım oluyor gibi birde ara ara kasık ağrısı acaba psikolojik mı 1,5 yıllık evliyim inşallah hamileyimdir artık bekleyemiyorum kan tahlili yaptırsam belli olur m acaba :d040:

hoşgeldin canım.On gün var diyosun benim bildiğim kadarıyla adetine 3-4 gün kala öğrenebilirsin kanda..Bu belirtileri hemen hemen hepimiz yaşıyoruz.Biraz daha bekle canım inş. hamilesindir.

Geri