Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

eger bebek sütten kesilince eski haline döncekse, istedigi kadar büyüsün... dönmesse vay halime :)

hayirlisi olsun canim benim... bildigim kadariyla sen moralini bozmassin, aksine tam gaz dvm edersin...

Hayırlısı eminecim, evet bozmam ne bozucam, yeni günleri hesaplayıp çalışmalara devam edicez...
eşim içinde çakşır otu varmış netten onu buldum alıcam, baya etkili bişi, ramazandan sonra içiricem...

kızlar bısey sorucam..vucut ısısına takıp edıp hamıle kalan varmı yanı vucut ısısı ne olmalı
ben öyle hamiş kaldım.herkesin ısısı farklı olur.ısını her sabah takip edeceksin.hafif düşüp ertesi gün yükselir ateş,yumurta çatlayınca.yükselmeden ilişki olmalı

eger bebek sütten kesilince eski haline döncekse, istedigi kadar büyüsün... dönmesse vay halime :)
QUOTE]
dönüyormuş eski haline ama yine de tam eski olmuyormuş:zonked:

bu arada ben hep derim şu bulaşık makinesiyle çamaşır makinesini kim icat ettiyse allah mekanını cennet etsin heheh

okadarda memem olsa icim yanmicak :zonked:

kızlar ya benim göğüsler 75ten 90a çıktı.hatta o da artık olmuyor.yarın gidip daha büyük alacam.

hayirlisi olsun canim benim... bildigim kadariyla sen moralini bozmassin, aksine tam gaz dvm edersin...

ben öyle hamiş kaldım.herkesin ısısı farklı olur.ısını her sabah takip edeceksin.hafif düşüp ertesi gün yükselir ateş,yumurta çatlayınca.yükselmeden ilişki olmalı

QUOTE]
Eski hallerine dönüyorlar kizlar,ben yasadim:D

Hayırlısı eminecim, evet bozmam ne bozucam, yeni günleri hesaplayıp çalışmalara devam edicez...
eşim içinde çakşır otu varmış netten onu buldum alıcam, baya etkili bişi, ramazandan sonra içiricem...

en kisa zamanda gelecek insallah melegin... bakarsin bu mübarek ayda hamis kalirsin, ozaman cocugun büyüyünce dersin... ramazanda hamileydim sana diye :)

QUOTE]

birazcik büyük kalabilirler canimmmm :)

Geri