Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

• Konbuyu başlatan *AyşegüL*
sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
Lara74' Alıntı:
Ranacim,cok sevindim gülüm:)Gözün aydin,Allah bir avazda kurtarip,sag salim kavustursun oglusuna insallah.Ara sira aklima geliyordun,acaba rana ne yapti görünmüyor diye düsünüyordum.Coook sevindim gülüm,darisi silama ve bekleyen diger tüm arkadaslara olsun insallah...
aminnnnnn inşallah darısı başıma :bebeğim:

Lara74' Alıntı:
Tesekkürler teyzesi,öperim tabiiki,zaten en cok yaptigim sey bu,tontisimi öpmek:)Bugün tam 11 ayini doldurdu,dogum günümüze 1 ay kaldi.Zaman ne kadar cabuk geciyor anlamadim hic.Sanki daha dün gibi buradaki sizlanislarim,ameliyatim,ates ölcmeler,hamileligimle birlikte kutlamamiz,kabus gibi gecen hamileligim ve güzel denecek bir dogumla kizima kavusmam.Sonra melegimle dolu dolu gecirdigim 11 ay:)Öptükce kokladikca hic doyamiyacakmisim gibi geliyor.Kocaya nasil verecez bilmem:)Ama vermiycez biz kizimizi yok yok...:)Ay ne bileyim kiz annesi olduktan sonra insan daha mi duygusallasiyor yoksa benim yasadiklarimdan mi böyle bilmiyorum.Ama öyle oturuyoruz bazen yerde o benim önümde oynuyor,bende arkasinda oturuyorum,onu seyrediyorum,saclarini oksuyorum,düsüncelere daliyorum,coook duygusallasiyorum,basliyorum aglamaya:)Iyice sulu gözlü biri oldum ciktim:)Allah kimseye ama kimseye evlat hasreti,evlat acisi yasatmasin,kimsenin kucagi bos kalmasin insallah.Neyse,ben cok uzattim kusuruma bakma gülüm,her zaman aklimda ve dualarimda oldugundan hic süphen olmasin.Allahim en kisa zamanda yüzünü güldürsün insallah,bende cok üptüm tatlim...
inşallah canım mevlam kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah hayırlısıyla banada nasip olur mevlam büyük sabırla bekliyobir gün diyorum bir gün olacak inşallahh...
berranur' Alıntı:
çok sevindim cnm bnm sağlıkla doğsun meleğin inş eskilerden birilerini güzel haberlerle görünce çok mutlu oluyorum inşaalllah sılamda çok yakında güzel haberler vericek inşallah
kolaycacık doğumlar dilerim tatlım aeolun
ayy beranurcumm canımm içine mi öyle doğuyor inşallah dediğin gibi bende yada buraya müjdelerle gelrim :bebeğim:
berranur' Alıntı:
laram cnm bnm yaa fısıtğın kocaman olmuş yerim ben onu maaşallh hepsine Rabbim inş ikinciyi kız naip eder hayırlısıyla banada ikisininde tadı apayrı eminim:):)
cnm bnm kendine paşana ve prensesine çok ii bak buarada bnm paşamda kocaman oldu teyzoşu 15 aylığız bizde hala emiyoruz çok şükür gayet yaramazız :) sizlerinde güzel haberlerini almak ii geliyo okuyup çıkıyorum sılamı merak ediyorum hep ve inanıyorum çok mutlu haberlerini alıcaz hep aklımda duamda inşş aeolun cnm bnm
maaşallah paşamıza ne güzel emsin ve sağlığıyla büyüsün teyzesi yer o yakışıklıyıııı :nazar:yanımda olduğunuzu ve halen destek verdiğinizi bilmek mükemmel Allah sizlerden razı olsun dualarınızda olmak ne büyük mutluluk bana inşallah mevlam bu duaları işitir ve müjdeler vermeyi nasip eder sizlerde Allaha emanet olun :kiss:

sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
yakan' Alıntı:
ya valla ben bu siteden bişey anlamadım kaç kez yazıyorum ya nolur yardımcı olun bebek tedavisi görüp bişekilde hamile kalanlar ne bilim soğan kürü bitkisel bişeyler.vb.şekilde hamil kalanlar varmı ben ilk tedavimde dış gebelik olarak sonlandırıldı o yüzden ikinnci tedaviden korkuyorum yardımcı olurmusunuz tecrübeli ark yardım lütfen :(((
Öncelikle mevlam tez vakitte evladına kavuşmayı nasip etsin canım bu topik uzun zamandır uğranılmayan maalesef terkedilen bir topik oldu sen buraya bir de uğra orası halen aktif sana yardımcı da olurlar

https://www.meleklermekani.com/gebelik-belirtileri/179494-yeni-yilda-bebek-sahibi-olmak-isteyenler-2533.html#post838051

ranagül

ranagül

Üye
Üye
çok sağolun canlarım.hepiniz için dua ediyorum.pazartesi günü sezeryanla oğlumu dünyaya getireceğim inşallah.şeker ve tansiyon sıkıntısı olunca sezeryana karar verirldi.benim için dua edin.
tüp bebekten başka çareniz yok derlerken 2 aylık iğne tedavisiyle hamile kaldım.Rabbimin nasibiyle.şimdi inşallah kucağımıza almayı bekliyoruz.Asla ümidinizi kaybettmeyin.
dualarınızda unutmayın......

berranur

berranur

Yeni Üye
Üye
ranagül' Alıntı:
çok sağolun canlarım.hepiniz için dua ediyorum.pazartesi günü sezeryanla oğlumu dünyaya getireceğim inşallah.şeker ve tansiyon sıkıntısı olunca sezeryana karar verirldi.benim için dua edin.
tüp bebekten başka çareniz yok derlerken 2 aylık iğne tedavisiyle hamile kaldım.Rabbimin nasibiyle.şimdi inşallah kucağımıza almayı bekliyoruz.Asla ümidinizi kaybettmeyin.
cnm Rabbim yar ve yardımcın olsun kolaycacık al kuacğına inş bende zorunlu sezryan olmuştum çok çabuk toparlandım Allahın izniyle hele onun kokusunu al hiç bişi kalmıyo şimdiden kolay gelsin bebişinle :):) aeolun cnm

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
ranagül' Alıntı:

aaaaa canım yaaa çok sevindim, ben hamile olduğunu bile bilmiyordum ki pazartesi oğluşun doğacakmış :)
seni merak ediyordum inan çok sevindim. inşallah sağlıcakla kucağına alırsın, allah yardımcın olsun inşallah. doğumunda kolaylıklar dilerim.

- - - Updated - - -

ranagül' Alıntı:

aaaaa canım yaaa çok sevindim, ben hamile olduğunu bile bilmiyordum ki pazartesi oğluşun doğacakmış :)
seni merak ediyordum inan çok sevindim. inşallah sağlıcakla kucağına alırsın, allah yardımcın olsun inşallah. doğumunda kolaylıklar dilerim.

ranagül

ranagül

Üye
Üye
berranur' Alıntı:
cnm Rabbim yar ve yardımcın olsun kolaycacık al kuacğına inş bende zorunlu sezryan olmuştum çok çabuk toparlandım Allahın izniyle hele onun kokusunu al hiç bişi kalmıyo şimdiden kolay gelsin bebişinle :):) aeolun cnm
sağol canım.inşallah kokusunu alınca tüm sıkıntılarımı unutacağım.

ranagül

ranagül

Üye
Üye
mrs m.' Alıntı:
çok sağol canım.pazartesi sabah 8 gibi sezeyana gireceğim.dualarınızı bekliyorum.

- - - Updated - - -

çok sağol canım.inşallah pazartesi sabah 8 gibi sezeyana gireceğim.dualarınızı bekliyorum.Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

berranur

berranur

Yeni Üye
Üye
mrsm. cnm nasılsın ya hiç kimse uğramıyo artık
hey gidi günler yaa neler yaşadık ne hoş şeyler paylaştık özledim sizleri nasıl fıstık elam cnm napıyosunuz konuşuyomu artık :)bizim paşa bişiler söylüyo ama çok komik yaa hiç bişi anlaşılmıyo tabi kendi dilinde:) çok tastlı oldular Rabbim hepsine sağlıklı uzun ömür versin inş grşz cnm aeolun

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
berranur' Alıntı:
mrsm. cnm nasılsın ya hiç kimse uğramıyo artık
hey gidi günler yaa neler yaşadık ne hoş şeyler paylaştık özledim sizleri nasıl fıstık elam cnm napıyosunuz konuşuyomu artık :)bizim paşa bişiler söylüyo ama çok komik yaa hiç bişi anlaşılmıyo tabi kendi dilinde:) çok tastlı oldular Rabbim hepsine sağlıklı uzun ömür versin inş grşz cnm aeolun
merhaba canımmmmm
ya aslında burada fazlaca vakit geçirmeyi çok istiyorum ama benim prensesten ne mümkün :) laptopu açamıyorum malesef. boş vakit diye bir terimi zaten hatırlamıyorum çoktandır :) :) :)

Elacığım çok şükür iyi son aşısını oldu sanırım bitti 18,5 aylık.... herşeyi çok iyi anlıyor ve anlatmaya çalışıyor ama anlamsız sesler çıkarıyor. sadece temel kelimeler söylüyor anne-baba-mama-dede-vs. yani tek kelimelik şeyleri taklit ediyor ama cümle yok. neyse aceleye gerek yok, elbet konuşacak hayırlısıyla. ela da beslenme problemimiz var canım ve bu durum beni çok strese sokuyor, geriliyorum, üzülüyorum. her dişi çıktığında yemeden içmeden kesiliyor. ve uzun süre yemiyor. eskiden çok boğazlı bir çocuktu ama şimdi değil e haliyle zayıfladı. buna da üzülüyorum. hayırlısı inşallah rabbim önce hepsine sağlık versin de varsın bunlar olsun ne yapalım. inşallah o da zamanla yer.

Eymenciğim nasıl herşey yolunda gidiyor mu?

acaba bu ay hamile miyiz şöyle mi böyle mi derken allaha şükürler olsun ki yavrularımız yaşlarını bile doldurdular.
rabbim herkese anne-baba olmayı nasip eder inşallah amin.

ben de çok öptüm canım, paşamı da öpüyorum.

sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
Rana hayırlısıyla evladını kucağına almışsındır şimdi, Allah uzun ve hayırlı bir ömür versin inşallah..
mrsm ELA prensesi kocaman öpüyorum maaşallah kocaman olmuş bile :nazar:
Berranur Eymen'de şimdiye büyümüş hatta damatlık olmuş bilee :) :nazar: Allahım evlatlarınızla hayırlı uğurlu bir ömür nasip etsin maaşallah sizlere :nazar:

sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
evet ayyüzlüm teker teer herkes gitti geriye bebeği olmayanlar kaldı gerçi şimdi artık bir tek ben kaldım o da ayrı bir mevzu ama eski günleri ben de özledim :(

Lara74

Lara74

Daimi Üye
Üye
Herkese selaaaammm melekler mekaninin güzel melekleri,mercimek sevdalilarim:)Umarim hepiniz iyisinizdir.Biz minnosumla coook iyiz Allahima sükürler olsun.Bugün minnosumun dogum günü teyzeleri ve bunu buradan paylasmadan edemedim.Buraya cok sey borcluyum ben,en zor günlerimde en büyük destek burasiydi benim.Bugün coook mutluyum ben ve Allahtan dileyim o ki,her isteyene en tez zamanda bu mutlulugu tattirsin,kimsenin kucagini bos birakmasin,kimseyi evlat hasretiyle yada evlat acisiyla sinamasin.Hepinizi cok öptüm canlarim benim.Silam seninde hayirli haberlerini bekliyorum gülüm.Her zaman giremesemde,yazamasamda burayi tamamen terketmedim,gözüm üzerinde haberin olsun:):kiss:

sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
Lara74' Alıntı:
Herkese selaaaammm melekler mekaninin güzel melekleri,mercimek sevdalilarim:)Umarim hepiniz iyisinizdir.Biz minnosumla coook iyiz Allahima sükürler olsun.Bugün minnosumun dogum günü teyzeleri ve bunu buradan paylasmadan edemedim.Buraya cok sey borcluyum ben,en zor günlerimde en büyük destek burasiydi benim.Bugün coook mutluyum ben ve Allahtan dileyim o ki,her isteyene en tez zamanda bu mutlulugu tattirsin,kimsenin kucagini bos birakmasin,kimseyi evlat hasretiyle yada evlat acisiyla sinamasin.Hepinizi cok öptüm canlarim benim.Silam seninde hayirli haberlerini bekliyorum gülüm.Her zaman giremesemde,yazamasamda burayi tamamen terketmedim,gözüm üzerinde haberin olsun:):kiss:
Oyyy maaşallah kuzucukk büyüdü mü o kadar doğum gününü de kutlarmışş maaşallah sana ömrün uzun ve bereketli olsun :nazar:hep gülümse küçük meleğimmmm :kiss: Lara canımm biliyorum hep yanımdasın desteğin hep benimle Allah razı olsun inşallah ben sizlere bir gün mutlu haber verebilirim... Umutla bekliyorum artık elimden hiçbir şey de gelmiyor çarem tükendi tek çarem Rabbim.. Allahım bu iyi yüreğinle senin ve ailenin huzurunu mutluluğunu artırsın Laram :kiss:

LALEZAR

LALEZAR

Daimi Üye
Üye
Gebelikti, doğumdu, bebekti, misafirlerdi derken, burayı epey ihmal ettim, özür diliyorum özellikle sılam senden, uzun zaman oldu farkındayım, ama inan özellikle son zamanlarda misafirden başımı kaşıyamadım, üzerine bir de bebek eh işte sen tahmih et halimi...
senden her zaman güzel haberle bekliyorum ve bir gün vereceksin buna da canı gönülden inanıyorum, sana ve Çitosuma her fırsatta dua ediyorum, rabbim sizinde yüzünüzü güldürecek...
Eeee işte bizi sorarsanız biz de iyiyiz teyzeleri, artık dişlerimiz kaşınmaya başladı, ağız suları çok akıyor eller sürekli ağızda birde artık sanırım sadece süt yetmemeye başladı, bakalım bu sorucam ufaktan bebe bisküvilerine falan başlasak mı diye, çünkü bazen emiyor yetmiyor, formül süt veriyorum ardından, yada tam tersi olabiliyor, zaten doymamışsa ağlmaya başlıyor, ama Allahtan çılgın bir bebeğmi yok kolay kandırabiliyorum :)

^Gri Melek^

^Gri Melek^

Hamiş Melek
Üye
sılam_nisa' Alıntı:
evet ayyüzlüm teker teer herkes gitti geriye bebeği olmayanlar kaldı gerçi şimdi artık bir tek ben kaldım o da ayrı bir mevzu ama eski günleri ben de özledim :(
Herseyde bir hayir vardir canim... Buraya yazmasakta hep senin haberini bekliyoruz. Yillardir bebegi olmayan bi tanidik simdi istemedigi halde hamileymis.. Artik istemiyo cunku yasi cok ilerlemis bundan sonra ne verebilrim ki bebege diyo. Dokuz ay erkek dogurucam diye havalanan kisinin kizi olmus:) daha neler neler.. allah buyuk mutlka zamani ve hir hayri var.. Sakin umitsiz olma....

sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
LALEZAR' Alıntı:
Gebelikti, doğumdu, bebekti, misafirlerdi derken, burayı epey ihmal ettim, özür diliyorum özellikle sılam senden, uzun zaman oldu farkındayım, ama inan özellikle son zamanlarda misafirden başımı kaşıyamadım, üzerine bir de bebek eh işte sen tahmih et halimi...
senden her zaman güzel haberle bekliyorum ve bir gün vereceksin buna da canı gönülden inanıyorum, sana ve Çitosuma her fırsatta dua ediyorum, rabbim sizinde yüzünüzü güldürecek...
Eeee işte bizi sorarsanız biz de iyiyiz teyzeleri, artık dişlerimiz kaşınmaya başladı, ağız suları çok akıyor eller sürekli ağızda birde artık sanırım sadece süt yetmemeye başladı, bakalım bu sorucam ufaktan bebe bisküvilerine falan başlasak mı diye, çünkü bazen emiyor yetmiyor, formül süt veriyorum ardından, yada tam tersi olabiliyor, zaten doymamışsa ağlmaya başlıyor, ama Allahtan çılgın bir bebeğmi yok kolay kandırabiliyorum :)
ayy ne demek canım daha neler sen paşamızı büyüt yeter sağlıkla büyüsün Göktürk Egemen <3 :nazar: onun heyecanı telaşı yeter anlayabiliyorum mis kokusunu içine çektikçe bana Çitosuma dualar et emi canım :kiss:

LaLe_' Alıntı:
Herseyde bir hayir vardir canim... Buraya yazmasakta hep senin haberini bekliyoruz. Yillardir bebegi olmayan bi tanidik simdi istemedigi halde hamileymis.. Artik istemiyo cunku yasi cok ilerlemis bundan sonra ne verebilrim ki bebege diyo. Dokuz ay erkek dogurucam diye havalanan kisinin kizi olmus:) daha neler neler.. allah buyuk mutlka zamani ve hir hayri var.. Sakin umitsiz olma....
biliyorum lalem teşekkürler inşallah mevlam nasip eder inşallah hayırlı haberler vermek nasip olur :kiss:

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
sılam nisacım nasılsın canım nerelerdesin neler yapıyorsun?
tedavi işlemleri ne durumda canım?
inşallah rabbim seni de güldürür tatlım, sana çok dua ediyorum, allah kabul etsin inş.

sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
mrs m.' Alıntı:
sılam nisacım nasılsın canım nerelerdesin neler yapıyorsun?
tedavi işlemleri ne durumda canım?
inşallah rabbim seni de güldürür tatlım, sana çok dua ediyorum, allah kabul etsin inş.
canımm mrsmim iyiyim şükür tedavi şu an askıda malum öğretmenlerin yaz tatili muhabbeti benim memlekete gittik ordan da şimdi eşimin memleketine geldik ramazanı burda çıkaracağız nasipse bayramdan sonra evime döneceğim eşimle dedik eğer nasip olursa dönüşte belki tüp bebeğe gideriz bu arada duyduğum bitkisel birkaç şeyi deniyorum belki bebeğim bu vesileyle gelir ben de size müjde veririm Allah razı olsun duaların için canım :nazar: ELA mı :nazar: kocccaaammmaaann öp teyzesinin yerin ben biliyorum yakın zamanda ben de müjde vereceğim canım kim bilir belki birdahaki yazımda hamişim derim ;) :kiss:

sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
şimall' Alıntı:
kızlarrrr hamileyimmmmmmmm darısı tüm isteyenlerın basına
:dans::dans::dans::dans::dans::dans::dans::dp8::dp8::dp8::dp8::dp8::beybi::beybi::beybi: Allahım mükemmel bir haber bu şimallllll tebriklerrrrrrrr sağlıkla gelsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh şu mübarek ayda ne güzel bir müjde verdin çok şükür Allahıma güldürdü bak yüzünü tebrikler canımmm :asigim: :nazar: :nazar: :nazar: