Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

LALEZAR

LALEZAR

Daimi Üye
Üye
Ayşegülcüm ne cok sevindim bilmezsin, buraya girmeyeli o kadar uzun oldu ki, sevilayın, senin ve tabiki çitosumun güzel haberleri varmı diye girdim, şükürler Allahıma en azından senin güzel haberinle karşılaştım :) Allahım sorunsuz güzel bir hamilelik nasıp etsin ilk önce ve hayırlısıyla sağlıklı, güzel (bunu yazarken içimden "kızın" demek geçti hayırlısı :))) minicik bebeğini kucağına aldığın günleri de gör inşallah... Rabbim sevilayıma ve çitosuma da nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :)

LALEZAR

LALEZAR

Daimi Üye
Üye
mrs m.' Alıntı:
Uzun bir aradan sonra herkese merhaba...

Kızım 29 kasımda 2 yaşına girdi, allahıma çok şükür 2. doğum gününü kutladık. Büyüyor miniğim.

Biz artık biraz bebeklikten çıktık, çocuk kıvamına gelmek üzereyiz :)

Herkesi öpüyorum, sevgiler.

Ayyyy benim Ela prensesim 2 yaşına mı giriyor, yerim ben onu... Onu benim için bol bol öp kokla annesi, Göktürk Egemen kardeşide ablasını öpüyor, bizde bu ay 20 sinde 9 dolacak, canavar gibi bişi oldu bizimkisi de, 6 aylık emeklemeye başladı gerisini varın siz hesap edin :))))))))

LALEZAR

LALEZAR

Daimi Üye
Üye
sevilaycım çok üzüldüm canım :(( ne biçim insanlar var, aslında bunlara insan demek de doğrumu bilmiyorum, insanların umutları ile oynuyorlar, neyse daha fazla yazmıyacağım, çünkü yazarsam ağır olacak, kendini üzme tatlım eninde sonunda gelecek bebeğin buna inan sadece :)

sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
elvin berfin' Alıntı:
Cok üzüldüm silam ALLAHTAN farkina varmissin dikkatli olmani tavsiye ederim. Cocugum olsun diye cirpiniyorsun birde böyleleriyle ugrasiyorsun sansizliginda böyleside yok yani. sen yinede üzme kendini buda senin imtihanin ne yapacaksin insallah yüce tanrim yardimlarini eksik etmez senden. dualarim seninle kendine cok iyi bak dikkat et ALLAH yar yardimcin olsun canim.
canım evet imtihan dünyası bu da benim imtihanım bitip tükeniyorum sonra yeniden ayağa kalkıyorum, elden ne gelir Rabbime sığınıyorum... Siz nasılsınız hamişlik nasıl gidiyor cinsiyetiniz belli oldu mu? :nazar:

a.özlem' Alıntı:
ayy ayy cok zor bu bebek işi :(
öyle özlemcim zor sabır gerekiyor hele de bekleme süren arttıkça daha da zor :18:

LALEZAR' Alıntı:
Ayşegülcüm ne cok sevindim bilmezsin, buraya girmeyeli o kadar uzun oldu ki, sevilayın, senin ve tabiki çitosumun güzel haberleri varmı diye girdim, şükürler Allahıma en azından senin güzel haberinle karşılaştım :) Allahım sorunsuz güzel bir hamilelik nasıp etsin ilk önce ve hayırlısıyla sağlıklı, güzel (bunu yazarken içimden "kızın" demek geçti hayırlısı :))) minicik bebeğini kucağına aldığın günleri de gör inşallah... Rabbim sevilayıma ve çitosuma da nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :)
inşallah bize de nasip olur canım... Göktürk Egemen'i kocaman öpüyorum o gülümseyen güzel yanaklarından :kiss: :nazar:
LALEZAR' Alıntı:
sevilaycım çok üzüldüm canım :(( ne biçim insanlar var, aslında bunlara insan demek de doğrumu bilmiyorum, insanların umutları ile oynuyorlar, neyse daha fazla yazmıyacağım, çünkü yazarsam ağır olacak, kendini üzme tatlım eninde sonunda gelecek bebeğin buna inan sadece :)
canım boş yere insanoğlu çiğ süt emmiş demiyoruz, maalesef böyleleri de var napalım ben o sayfayı kapadım inşallah bundan sonra seçtiğim doktorumla sıkıntısız bir şekilde emelimize ulaşırız :bebeğim: Ayrıca yanımda olduğunuz içinde çok teşekkür ederim :ar4fd:

*AyşegüL*

*AyşegüL*

Hamiş Melek
LALEZAR' Alıntı:

laleciğim çook teşekkür ederim tatlım Allah razı olsun demek kız geçti içinden bakalım hayırlı, sağlıklı olsunda hiç farketmez.. Rabbim kucağımıza aldığımız günleride göstersin inşallah.. cinsiyetini öğrenince muhakkak yazarım.. Rabbim tez zamanda sevilayımada ve çitosada isteyen herkese nasip etsin inşallah..

elvin berfin

elvin berfin

Aktif Üye
Üye
silacim dua dilinden eksik olmasin ve sabir et insallah ALLAHIm seninde derdine derman olacaktir. Hamislik idare ediyor büyük bir sabirla bekliyorum o günü simdiden hayal kuruyorum hangi duayi okurum nasil yaparim diye insallah sen aklima gelirsinde duaederim senin icin. Hayirlisini versin insallah yardimini esigemesin Yarabbim. Cinsiyette herkese söylemiyorum korkuyorum nazar olur diye sevinsem acaba rabbim basima bir seymi getirir diye, hayallerim suyami düser öyle olurya insan, basima cok gelmistir. Anla sen iste istedigim gibi ama insallah hayirlisi olsun.

sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
canim dua hep dilimde rabbimden hayirlisini diliyorum elden gelen birsey yok caresizlerin caresi olan rabbime sigindim...maasallah hamisligin guzel gecsin arkadasim size nazar degmesin korkma mevlam senode meleginide korur tahmin ettim ben cinsiyeti mutlulugun katlansin insallah saglikla gelsin melegin insallah ve evet dualarina eklersen cok sevinirim banada buduygu nasip olsun insallah Allaha emanet olun

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
sılam_nisacım nasılsın canım?
okuldan bir arkadaşım sanırım 4 yıldır bebek istiyordu. ve 5 kez tüp bebek yaptırdı ve 5. sinde tutmuş :) üstelik ankara gibi bir yerde olmadı, sonuncusunu adana da yaptırmış ve tutmuş, hayırlısıyla ikizleri olacak.
onu öğrenince aklıma sen geldin ve yazmak istedim. inşallah seninki de iyi sonuç verir canım benim.

sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
mrs m.' Alıntı:
sılam_nisacım nasılsın canım?
okuldan bir arkadaşım sanırım 4 yıldır bebek istiyordu. ve 5 kez tüp bebek yaptırdı ve 5. sinde tutmuş :) üstelik ankara gibi bir yerde olmadı, sonuncusunu adana da yaptırmış ve tutmuş, hayırlısıyla ikizleri olacak.
onu öğrenince aklıma sen geldin ve yazmak istedim. inşallah seninki de iyi sonuç verir canım benim.
canım hayırlısıyla inşallah ben de o duyguyu tadarım nasip tabi illa şu klinik bu klinik değil Rabbim ol derse zaten olur nasibimi bekliyorum Elacığımı kuzumu çok çok öpüyorum :kiss: :nazar:

Lara74

Lara74

Daimi Üye
Üye
Herkese selam kizlar.Aysegülcüm,ilk önce seni tebrik eder,sorunsuz bir hamilelikten sonra hayirlisiyla bebisine kavusmani dilerim.Darisi silam a ve diger bekleyen tüm arkadaslara olsun insallah.Allahim isteyen herkese nasib etsin,kimsenin kucagini bos birakmasin insallah.
Bizde 19 ayimizi doldurduk teyzeleri.Minnosum cook tatli bir o kadarda yaramaz masallah:)tam bir kücük cadi oldu:)Aylardir dis cikarmayla ugrasiyorduk,sonunda 8 tane disimiz birden cikti,hepside azi ve köpek disleri.Ama atlattik cok sükür.Birde cookk konuskan minigimiz,bütün gün anlatiyorda anlatiyor:)muhabbetine hiiicc doyum olmuyor:)Isteyen tüm teyzelerimizi Allah fazla bekletmeden güldürsün deyip,hepinizi öperiz...

sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
Lara74' Alıntı:
Herkese selam kizlar.Aysegülcüm,ilk önce seni tebrik eder,sorunsuz bir hamilelikten sonra hayirlisiyla bebisine kavusmani dilerim.Darisi silam a ve diger bekleyen tüm arkadaslara olsun insallah.Allahim isteyen herkese nasib etsin,kimsenin kucagini bos birakmasin insallah.
Bizde 19 ayimizi doldurduk teyzeleri.Minnosum cook tatli bir o kadarda yaramaz masallah:)tam bir kücük cadi oldu:)Aylardir dis cikarmayla ugrasiyorduk,sonunda 8 tane disimiz birden cikti,hepside azi ve köpek disleri.Ama atlattik cok sükür.Birde cookk konuskan minigimiz,bütün gün anlatiyorda anlatiyor:)muhabbetine hiiicc doyum olmuyor:)Isteyen tüm teyzelerimizi Allah fazla bekletmeden güldürsün deyip,hepinizi öperiz...
Maasallah dislerde cikti ohh teyzesi o minik dillerine kurban konusurmuymus seker parem :nazar: benim yerime op annesi kuzucugu insallah banada oyle bir balli lokma nasip olur

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
duygum_06' Alıntı:
uzun bir aradan sonra merhaba kızlarrrrrr
bu forumda hamileyim demeyi çok istemiştim ve şimdi yazıyorum
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
LALEZAR MRS M nasılsınız kızlar hatırladınız mı beni
aaaaaaaa duygucum merhabaaaaa elbette hatırladım seni canım ve müjdene inan çok sevindim.
çok ama çok mutlu oldum, allahıma şükürler olsun seni de sevindirdi.

anlat anlat ne kadarlık hamilesin ayyyyy çok heyecan verici bir durum :)

rabbim inşallah sana sağlıklı bir hamilelik verir, ve inşallah bebişin sağlıklı bir şekilde sana tutunmuştur. İnşallah sağlıcakla kucağına da alırsın canım. Allah sizi korusun.

sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
duygum_06' Alıntı:
uzun bir aradan sonra merhaba kızlarrrrrr
bu forumda hamileyim demeyi çok istemiştim ve şimdi yazıyorum
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
LALEZAR MRS M nasılsınız kızlar hatırladınız mı beni
Duygumm şu an ağlıyorum canım kandil gecesi ne mükemmel bir haber bu maaşallahhh canım gözün aydın gel di mi meleğimizzz :nazar: çok çok tebrik ederim canım inan çok sevindim umut oldun ben de bir gün yazacağım buraya senin gibi benim de ahdım var canım Allahım tamamına erdirsin inşallahh kucağına aldığın günleri görelim canım :nazar:

duygum_06

duygum_06

Hamiş Melek
mrs m.' Alıntı:
aaaaaaaa duygucum merhabaaaaa elbette hatırladım seni canım ve müjdene inan çok sevindim.
çok ama çok mutlu oldum, allahıma şükürler olsun seni de sevindirdi.

anlat anlat ne kadarlık hamilesin ayyyyy çok heyecan verici bir durum :)

rabbim inşallah sana sağlıklı bir hamilelik verir, ve inşallah bebişin sağlıklı bir şekilde sana tutunmuştur. İnşallah sağlıcakla kucağına da alırsın canım. Allah sizi korusun.
amin canım inşallah inanın ailemden önce siz öğrendiniz gebeliğimi daha onların haberi yok ilk ultrasyonda kese göründü haftaya yine gidicem bu sefer bebişimi görücem inşallah sılamızda büyümüş maşallah kocaman öp onu yerime

duygum_06

duygum_06

Hamiş Melek
sılam_nisa' Alıntı:
Duygumm şu an ağlıyorum canım kandil gecesi ne mükemmel bir haber bu maaşallahhh canım gözün aydın gel di mi meleğimizzz :nazar: çok çok tebrik ederim canım inan çok sevindim umut oldun ben de bir gün yazacağım buraya senin gibi benim de ahdım var canım Allahım tamamına erdirsin inşallahh kucağına aldığın günleri görelim canım :nazar:
geldi canım geldi yüzümüzü güldürdü meleğim allahım en kısa zamanda sanada nasip eder inşallah dün kandil gecesiydi senin için dua ettim daha beş haftalık teyzesi çok süpriz oldu bize aniden çıka geldi hiç tahmin dahi etmiyodum günümün 10 gün geçmesine rağmen sarı akıntım olunca bende iltihap oldugunu düşündüm nette araştırma yapınca sarı akıntının gebelik belirtisi olduğunu gördüm ertesi gün test yaptım çift çizgi inanmadım akşam bidaha gece birdaha ama insan inanamıyo hiç ummadığı bi anda böyle bi habere ne zaman ki bu düşüncelerden arındırdım kendimi işte o zaman çıkageliyo kendiliğinden yüce rabbim sana ve isteyen herkese tattırsın bu mutlulugu inşallah dualarım seninle beraber

sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
duygum_06' Alıntı:
geldi canım geldi yüzümüzü güldürdü meleğim allahım en kısa zamanda sanada nasip eder inşallah dün kandil gecesiydi senin için dua ettim daha beş haftalık teyzesi çok süpriz oldu bize aniden çıka geldi hiç tahmin dahi etmiyodum günümün 10 gün geçmesine rağmen sarı akıntım olunca bende iltihap oldugunu düşündüm nette araştırma yapınca sarı akıntının gebelik belirtisi olduğunu gördüm ertesi gün test yaptım çift çizgi inanmadım akşam bidaha gece birdaha ama insan inanamıyo hiç ummadığı bi anda böyle bi habere ne zaman ki bu düşüncelerden arındırdım kendimi işte o zaman çıkageliyo kendiliğinden yüce rabbim sana ve isteyen herkese tattırsın bu mutlulugu inşallah dualarım seninle beraber
canım inan çok çok sevindim çünkü geri kalan eski arkadaşlardan biri de sendin sanırım geriye bir ben bir de azade kaldık azadayi hiç göremiyorum ama senin haberin inan umut tazeledi canım ben temmuzda tüp bebeğe gideceğim sanırım duaların için çok sağol Allah razı olsun, 5 haftalık minik bir yürek maaşallah Rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin döbişinde minik meleğimizin oyy teyzesi o nu yaradana kurban <3

sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
Duygum adminimize söyledim hamiş melek oldun canım çok çoooookkk yakıştııı :nazar:

sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
Allahima binlerce şükür olsun !!! Nasip oldu banada hamileyimmmmmmmmm cok şükür HAMİLEYİMMMMM !!!!!!!!!

sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
Allahımdan hep istedim dört yıldır hep "Allahım hayırlı sağlıklı evlat nasip et! " dedim. Benimle aynı sızıyı taşıyanlar için de ettiğim duaları yazmak istedim çünkü. "Kun fe yekûn!" (Ol de olsun!) Rabbim ol dedi oldu çok şükür :)
1-Salat-ı Tefriciye okuduk(4444)
2-Her kişiden bir tane olmak üzere 500Yasin dağıttık.
3-Ayetel Kürsi terkibini yaptım (yedi gece farklı sayılarda okunuyor)
4-Ya varis okundu 70bin tane
5-Bir Kur'an hatmi bağışlandı.
6-Fatiha Suresi okundu 100bin küsür(72bin niyetlendim)
7-Ya Mübdi okudum (transferden sonra)
8-Ya vedud okudum sayısız.
9-Eşim göbeğime şahadet parmağıyla halka çizip içine 20 defa Ya Mübdi yazıp okudu (2defa yaptık)
10-Yıllarca dilimden eksik etmedim "Rabbi hebli min ledûnke zürriyeten tayyibeten inneke semiuddua."
11-Hacdan gelen 41 hurmaya 41kişi Meryem suresi okudu ve 41gün yedim.
12-Sayısız Meryem suresi okundu adıma..
13-Transfere girerken sayısız "İnnema emruhu iza erade şey'en en yekule lehu kun fe yekun." okudum.
14-Adıma Kabe'de dualar edilip namazlar kılındı.
15-Evimde Kur'an okuttum toplu bir şekilde.
Asla dua etmekten vazgeçmeyin, Allahım dileyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah.Bana da sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin kurban olduğum yaradanım!