Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Aysegulllllum fistikli kurabiyemm. Izgil icime dogmustu hamile olcagi. Sira sendeeee

bitanem bende sana öteki topikte soruyom demek geldin benden önce

benim akşam kasıklarımda iğne batması şeklinde bişiler oldu ama şimdi sadece haf,if ağrı var sende nasıl olmuşdu bende akıntı falan çok çok az ama ben netten baktım illaki akıntı olcak diye bişey yok muş çoğunu regl günü geçince akıntısı oluyomuşş inş içine doğan gerçektir güzelim yazgülümd öyle dedi onun da içine benim hamiş olduğum geçiyomuşşş inş dua edin bana yawww neolurr

kızım hepiniz hamile kalcanız bu ay bak göreceksiniz:emzirme:

inşş inşşşşşşşşşşşşş güzelim benim

bitanem bende sana öteki topikte soruyom demek geldin benden önce

benim akşam kasıklarımda iğne batması şeklinde bişiler oldu ama şimdi sadece haf,if ağrı var sende nasıl olmuşdu bende akıntı falan çok çok az ama ben netten baktım illaki akıntı olcak diye bişey yok muş çoğunu regl günü geçince akıntısı oluyomuşş inş içine doğan gerçektir güzelim yazgülümd öyle dedi onun da içine benim hamiş olduğum geçiyomuşşş inş dua edin bana yawww neolurr

inşş inşşşşşşşşşşşşş güzelim benim
sende kalcan bu ay hepiniz kalcanız sende hamişim diye burada yazcan:humble:

tamam kuzum beni öyle yalnız bırakmayın korkuyom sonra tekbaşıma:zonked:

tek başına olurmu kısss melişin varyaaa :ehi:
yasemincim benim sarı akıntım var çamaşırımda görüyorum birde sağ göğsüm feci sızlıyor içten bir sızlama oluyor bacaklarımda ağrımaya başladı sanki kaslarım geriliyor damarlarımı çekiyorlar gibi bi çekilme hissediyorum hayırdır inşallah.. şafak 2-3 :meri::meri:

Geri