Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Bende geldim bende:yabani:Silamdan bende hayirli haber bekliyorum bugün...Benim fistik durmuyor,dis cikariyoruz,ara sira mutlaka ugrarim.Bu arada hepinize hayirli cumalar kizlar.Silam ne sansli,onun sayesinde burasi kalabaliklasti yine.Bende testimin sonucunu bir cuma günü ögrenmistim.Insallah silamda benim gibi pozitif sonucla döner.Lale...kis yaramaz...hayret biseysin yaa...demek direkten döndün:huhe:Hepinizi öpüyorum kizlar,ben kactim benim fistik cagiriyor...

bu akşama belli olcak canım ne olduğu kanda ne var ne yok çıkar artık nasibimi bekliyorum :bebeğim:

lale 3.ye yol açıyordu nerdeyse :D:D

canım benim aşılama yapıldı ya geç döllenme olur mu bilmem :S bir ihtimal o aşılama sonrası eğer diğer yumurtalarda olursa belki ama aşılamayla 12-14 gün arasında belli olurmuş bu gün 15.günüm ve adet günüm Allahım inşallah bu mutluluğu banada nasip eder bu mübarek Cuma gününde inşallahhh :bebeğim: az kaldı sonucum çıkacak bakalım..

hayırlısı canım ben aşılama yaptırdığımda hamilelik adına hiçbir belirtim yoktu,sadece aşırı bel ve kasık ağrılarım vardı hastalığımın belirtileriymiş ilaçların etkisiylede 6 gün önce hastalanmştım geç döllenme olabilir inşallah hayırlı haberlerini alırız canım eğer olamassada sakın üzülme herşeyin bir zamanı var bak ben hem aşılam hemde tüp bebek yaptırdım olmadı üzüldümki üzülmemeliymişim ardından kendiliğinden hamile kaldım herşeyin bir zamanı var Allahım yüzünü güldürsün ama şimdi ama sonra takdir onun dualarımız seninle canı hrm seninle hemde senin gibi bekleyen arkadaşlarımıza...

hamile kalmak isteyen arkadaşlar belki duymuşsunuzdur ama ben yinede yazayım dedim 7 gün oruç tutuyorsunuzki günler kısa şu an çok müsait akşamları iftar açmadan önce bir su dolu bardağa 21 kez ya musavvir,21 kez ya halik,21 kez ya bari ismi şeriflerini okuyup üflüyor ve niyet ediyorsunuz bu su ile iftarınızı açıyorsunuz birde 7 gün niyet edip yusuf suresi okuyorsunuz ki ben bunları yapmıştım deneyin derim ki hiçbir şey kaybetmessiniz herşeyi veren Allah değilmi

Laracım mrb canım nasılsın, meleğin diş çıkarıyomuş inşallah inci gibi dişleri olur, kolaylıkla çıkarır :)
Sılam için tekrar burdayız canım, inşallah meleği gelecek onunda, heyecanla bekliyoruz..
Iyim canim tesekkürler.Sen nasilsin,hamileligin nasil gidiyor?Meleginin cinsiyetini ögrenmismiydin sen?Belkide buraya yada baska bir topige yazmissindir ama bana denk gelmedi.
Pek ugrayamiyorum zaten.Bizim fistik hayirlisiyla bir cikarsaydi ilk incilerini...Bugün sabahtan beri ayaktaydi,öglen uykusu bile yapmadi,simdi azicik daldi.Cok sükür ates ve ishali yok ama istahi azaldi ve uyku düzeni bozuldu.Eller sürekli agizda ve sürekli kucak istiyor.
Silamdan hala haber yok....

Merhaba arkadaşlar maalesef yine nasip olmadı sonuç negatif doktorumla konuştum olmazsan 1 hafta sonra gel adet olursan 3.gün gel dedi yenileyeceğiz bir sıkıntı olmazsa adetimi bekliyorum.

Duyunca ilk an üzüldüm ama sonrasında geçti dünden talimliydim ya çok üzüldüm mü hayır napalım Rabbim neyler neylerse güzel eyler ...
Desteğiniz için teşekkürler sizleri çok seviyorum.. Allaha emanet olun :kiss:

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:

:bebem:BEKLENMEYEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:

melek derya..................................18 Aralık

şimall..........................................???

sılam_nisa....................................???
:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek

<!-- google_ad_section_end -->:erkek bebe:MART ANNE ADAYLARI :erkek bebe:
Sabırsızım............................. Mart (Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

:erkek bebe:NİSAN ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

elçin&su...........................................Nisan
(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr)

:nazar:
:erkek bebe:MAYIS ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

esinerkan..........................................Mayıs

:erkek bebe:HAZİRAN ANNE ADAYLARI:erkek bebe:

lalezar.............................................Haziran
(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

:erkek bebe:TEMMUZ ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

melodi_cn.......................................Temmuz

:erkek bebe:AĞUSTOS ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

ecce...............................................Ağustos

:erkek bebe:EKİM ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

yaseminnnnnnn.....................................Ekim

beklenenbebiş.......................................Ekim

elif-ecrin............................................Ekim

:erkek bebe: ARALIK ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

:bebem::bebem::bebem::bebem::bebem::bebem::bebem:

TARİHİM BELLİ OLUNCA YAZARIM... MELEK SENİN SONUÇ KESİNLEŞTİ Mİ HAMİŞLERE EKLEYEMMİ BEBEM :)

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:

:bebem:BEKLENMEYEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:
şimall..........................................???

sılam_nisa....................................???
:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek

<!-- google_ad_section_end -->:erkek bebe:MART ANNE ADAYLARI :erkek bebe:
Sabırsızım............................. Mart (Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

:erkek bebe:NİSAN ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

elçin&su...........................................Nisan

:erkek bebe:MAYIS ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

esinerkan..........................................Mayıs

:erkek bebe:HAZİRAN ANNE ADAYLARI:erkek bebe:

lalezar.............................................Haziran

:erkek bebe:TEMMUZ ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

melodi_cn.......................................Temmuz

:erkek bebe:AĞUSTOS ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

ecce...............................................Ağustos

:erkek bebe:EKİM ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

yaseminnnnnnn.....................................Ekim

beklenenbebiş.......................................Ekim

elif-ecrin............................................Ekim

:erkek bebe: ARALIK ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

melek derya..................................18 Aralık(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
:bebem::bebem::bebem::bebem::bebem::bebem::bebem:

MAAŞALLAH SÜPHANALLAH MELEKKK TEBRİKK EDERİM CANIM MAAŞALLAH SAĞLIKLI HAMİŞLİKLER CANIM :kiss: :nazar: ALLAHA EMANESİNİZ CANIM TAZE HAMİŞİMİZ :d040: OHH BU GÜN EN GÜZEL HABERİ BU OLEYYYY:26::hede:

Geri