Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Merhaba arkadaşlar maalesef yine nasip olmadı sonuç negatif doktorumla konuştum olmazsan 1 hafta sonra gel adet olursan 3.gün gel dedi yenileyeceğiz bir sıkıntı olmazsa adetimi bekliyorum.

Duyunca ilk an üzüldüm ama sonrasında geçti dünden talimliydim ya çok üzüldüm mü hayır napalım Rabbim neyler neylerse güzel eyler ...
Desteğiniz için teşekkürler sizleri çok seviyorum.. Allaha emanet olun :kiss:
Silammm...ne diyecegimi bilemiyorum...demekki hayirlisi böyleymis,mutlaka bir hayir vardir...Tekrar deneyin gülüm,daha gencsin nasil olsa.Ben inaniyorum ki yüce Allahimin senin dualarin hosuna gidiyor bu yüzden senin bu dilegini geciktiriyor.Dua ettikce,sabrettikce sevap kazaniyorsun gülüm,bunlar ahirette hep karsina cikacaklar.Allahim bir dahaki denemende melegini gönderir insallah.Cok öpüyorum birtanem...

Merhaba arkadaşlar maalesef yine nasip olmadı sonuç negatif doktorumla konuştum olmazsan 1 hafta sonra gel adet olursan 3.gün gel dedi yenileyeceğiz bir sıkıntı olmazsa adetimi bekliyorum.

Duyunca ilk an üzüldüm ama sonrasında geçti dünden talimliydim ya çok üzüldüm mü hayır napalım Rabbim neyler neylerse güzel eyler ...

herşeyin hayırlısını bilen Allah canını sıkma hiç eminim onunda bir zamanı vardır

MAAÞALLAH SÜPHANALLAH MELEKKK TEBRÝKK EDERÝM CANIM MAAÞALLAH SAÐLIKLI HAMÝÞLÝKLER CANIM :kiss: :nazar: ALLAHA EMANESÝNÝZ CANIM TAZE HAMÝÞÝMÝZ :d040: OHH BU GÜN EN GÜZEL HABERÝ BU OLEYYYY:26::hede:

Teşekkür ederim canım aa hala alisaMadik ya inanamıyoruz çok ugrastik ya hani hala böyle tedirginim çarşamba günü tanışmaya gideceğiz bakalım o zaman allah im in izni ile bi gorim tamam dicem ya

selam kızlar nasılsınız?
sılam_nısa canım hakkınızda hayırlısı uzulmemek elde degıl ama gelecek sakın umıdını yıtırme canım kendılıgınden gelecek ınsallah.....
zaman cabuk gecıyor 11.ayımızın ıcındeyız allah ızın verırse ocak 28de bır yas dıyecegız....cok hareketlı benım hatun kıpır kıpır durmuyor hıc artık ıyıce yoruyor....dişlerımızde son hızla cıkıyor ama sankı bende dıs cıkarıyorum o derece sıkıntılıyız.....yurumeye heveslı ama daha bısey yok kolundan tutup yurutmeye calısınca sevıncten ne yapacagını sasırıyor hanım:)
allahım tum ıstenelere nasıp etsın ınsallah.....sılam-nısacım onumuzde oyle guzel ornekler varkı ınan can sıktıkca olan kendıne oluyor kolay degıl bılıyorum caba gossterıpte karsılgının husranla bıtmesı ama yuce rabbım ol dedıgı zaman olacak ınsallah.....
herkese selamlar haber alamadıgımız ne cok arkadasımız var ınsallah kısada olsa bıseyler yazarlar....
lalezarrrrr canım bebıs kız mı erkek mı yazmamıssın merak ettım herıf mı gelıyor yoksam hatunmu soyle bakayım???????
hoscakalın.....

Silammm...ne diyecegimi bilemiyorum...demekki hayirlisi böyleymis,mutlaka bir hayir vardir...Tekrar deneyin gülüm,daha gencsin nasil olsa.Ben inaniyorum ki yüce Allahimin senin dualarin hosuna gidiyor bu yüzden senin bu dilegini geciktiriyor.Dua ettikce,sabrettikce sevap kazaniyorsun gülüm,bunlar ahirette hep karsina cikacaklar.Allahim bir dahaki denemende melegini gönderir insallah.Cok öpüyorum birtanem...
evet canım hayırlısı buymuş ben hep Rabbimden hayırlı sağlıklı evlat diledim ona göre dualar ettim onu bekliyorum canım .. Evet, dediğin gibi Rabbimin hoşuna gidiyor ben de senin gibi düşünüyorum olsun mevlam bir gün versin de yeterki evlat hasretiyle ömür boyu yakmasın beni güzel mevlam O'ndan dileyip O'na sığınıyorum ..
Doktorum dedi adet olmasan 1 hafta sonra test yenileyelim ben de dedim olursam napayım dedi 3.gün gel şimdi adetimi bekliyorum canım yeni döneme başlamak için :bebeğim: Dişleriniz ne alemde canım daha var mı öp mis kokulumu benim yerime emi :kiss:
herşeyin hayırlısını bilen Allah canını sıkma hiç eminim onunda bir zamanı vardır
evet canım o zamanı bekliyorum ya kendim kendime hayret ediyorum nasıl böyle rahat karşıladım diye :S inanki Rabbim gücünü veriyor demek ki ilk duyduğumda biraz üzüldüm suratım düştü ama inan tek damla düşmedi gözümden hemen telefona sarılıp doktorra yenisine ne zaman başlıyoruz dedim Allah büyük elbet tutacak demi ama kurabişim:D
Teşekkür ederim canım aa hala alisaMadik ya inanamıyoruz çok ugrastik ya hani hala böyle tedirginim çarşamba günü tanışmaya gideceğiz bakalım o zaman allah im in izni ile bi gorim tamam dicem ya
oyy canım annesine tutunuyor mercimeğimiz göreceksin canım hayırlısıyla sonra döbişinde kıpırtılarıyla heyecanlanıp onları bize anlatacaksın inşallah canım :nazar: :hamileyim:
selam kızlar nasılsınız?
sılam_nısa canım hakkınızda hayırlısı uzulmemek elde degıl ama gelecek sakın umıdını yıtırme canım kendılıgınden gelecek ınsallah.....
zaman cabuk gecıyor 11.ayımızın ıcındeyız allah ızın verırse ocak 28de bır yas dıyecegız....cok hareketlı benım hatun kıpır kıpır durmuyor hıc artık ıyıce yoruyor....dişlerımızde son hızla cıkıyor ama sankı bende dıs cıkarıyorum o derece sıkıntılıyız.....yurumeye heveslı ama daha bısey yok kolundan tutup yurutmeye calısınca sevıncten ne yapacagını sasırıyor hanım:)
allahım tum ıstenelere nasıp etsın ınsallah.....sılam-nısacım onumuzde oyle guzel ornekler varkı ınan can sıktıkca olan kendıne oluyor kolay degıl bılıyorum caba gossterıpte karsılgının husranla bıtmesı ama yuce rabbım ol dedıgı zaman olacak ınsallah.....
herkese selamlar haber alamadıgımız ne cok arkadasımız var ınsallah kısada olsa bıseyler yazarlar....
lalezarrrrr canım bebıs kız mı erkek mı yazmamıssın merak ettım herıf mı gelıyor yoksam hatunmu soyle bakayım???????
hoscakalın.....
tatlı cadımmm canımm umudum var canım dim dik ayaktayım bebeğimin güçlü bir annesi olmalıki geldiğinde annesine tutunsun :D oyy fıstık diş mi çıkarıyorr yerim ben onu her adımda suratını düşünüyorumda canım benim yaa :nazar: sağlığıyla büyüsün annesine daha yardım edecek fıstıkk :kiss:

selam kızlar nasılsınız?
hoscakalın.....

Tatlı cadım, erkeğimiz geliyor hayırlısıyla, yani herif herif hahaha hahaha
Tatlı Asyam da kocaman oldu maşallah ona, dolmalardan benim için minicik ısır annesi, öpüyorum :)

SILAM canım benim, evet artık insan bir süre sonra üzülmeyi bırakıyor, ama inancını yitirmiyor, bende hiç yitirmedim ve sonucunu aldım şükürler olsun, sende alacaksın tatlım hiç meraklanma, seni kocaman kocaman öpüyorum canım benim.. :)

Tatlı cadım, erkeğimiz geliyor hayırlısıyla, yani herif herif hahaha hahaha
Tatlı Asyam da kocaman oldu maşallah ona, dolmalardan benim için minicik ısır annesi, öpüyorum :)

SILAM canım benim, evet artık insan bir süre sonra üzülmeyi bırakıyor, ama inancını yitirmiyor, bende hiç yitirmedim ve sonucunu aldım şükürler olsun, sende alacaksın tatlım hiç meraklanma, seni kocaman kocaman öpüyorum canım benim.. :)

evet lalezarım hep kafaya takmayın rahat olun derlerdi nasıl ya derdim :S belli bir süre sonra kendiliğinden oluyormuş zaten bu rahatlamadan sonrada inşallah meleğime kavuşurum :bebeğim: negatif normal artık hakkaten bunu eski sılam olsaydı 1 hafta yataktan çıkmazdım ağlardım hee hahaha

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:

:bebem:BEKLENMEYEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:
şimall..........................................???

sılam_nisa....................................13 Ocak
:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek

<!-- google_ad_section_end -->:erkek bebe:MART ANNE ADAYLARI :erkek bebe:
Sabırsızım............................. Mart (Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

:erkek bebe:NİSAN ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

elçin&su...........................................Nisan
(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr)

:nazar:
:erkek bebe:MAYIS ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

esinerkan..........................................Mayıs

:erkek bebe:HAZİRAN ANNE ADAYLARI:erkek bebe:

lalezar.............................................Haziran
(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

:erkek bebe:TEMMUZ ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

melodi_cn.......................................Temmuz

:erkek bebe:AĞUSTOS ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

ecce...............................................Ağustos

:erkek bebe:EKİM ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

yaseminnnnnnn.....................................Ekim

beklenenbebiş.......................................Ekim

elif-ecrin............................................Ekim

:erkek bebe: ARALIK ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

melek derya..................................18 Aralık(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
:bebem::bebem::bebem::bebem::bebem::bebem::bebem:

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:

:bebem:BEKLENMEYEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:
şimall..........................................???

sılam_nisa....................................13 Ocak
:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek

<!-- google_ad_section_end -->:erkek bebe:MART ANNE ADAYLARI :erkek bebe:
Sabırsızım............................. Mart (Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

:erkek bebe:NİSAN ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

elçin&su...........................................Nisan

:erkek bebe:MAYIS ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

esinerkan..........................................Mayıs

:erkek bebe:HAZİRAN ANNE ADAYLARI:erkek bebe:

lalezar.............................................Haziran

:erkek bebe:TEMMUZ ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

melodi_cn.......................................Temmuz

:erkek bebe:AĞUSTOS ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

ecce...............................................Ağustos

:erkek bebe:EKİM ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

yaseminnnnnnn.....................................Ekim

beklenenbebiş.......................................Ekim

elif-ecrin............................................Ekim

:erkek bebe: ARALIK ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

melek derya..................................18 Aralık(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
:bebem::bebem::bebem::bebem::bebem::bebem::bebem:
sılam Allah ın ıznı ıle olucak elbette ben hala saskınım bugun relg gunum ve devamlı acıp bakıyorum :)ınanamıyorum

cnm benim gerçekten üzüldüm ama her şeyde bi hayır vardır meleğin mutlaka gelecek Rabbim ne zaman nasip ettiyse mutlaka ozaman gelecek cnm hayırlısı olsun inşallah işte böyle güçlü ol umutlu ol ... öptüm seni çok tatlım

Geri