Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

cnm benim gerçekten üzüldüm ama her şeyde bi hayır vardır meleğin mutlaka gelecek Rabbim ne zaman nasip ettiyse mutlaka ozaman gelecek cnm hayırlısı olsun inşallah işte böyle güçlü ol umutlu ol ... öptüm seni çok tatlım
o zamanı sabırsızlıkla bekliyorum canım Rabbim tez zamanda yüzümüzü güldürsün inşallah sizlerinde meleğini ve sizi korusun mevlam canım :kiss:

sılam ayın 13 ü benım adet gunum yenılersen

hemen ekliyorum canım inşallah bundan sonra 13 Ocak anne adayı diye aklemek nasip olur canım :kiss:

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:

:bebem:BEKLENMEYEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:

şimall..........................................13 Ocak

sılam_nisa....................................13 Ocak
:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek

<!-- google_ad_section_end -->:erkek bebe:MART ANNE ADAYLARI :erkek bebe:
Sabırsızım............................. Mart (Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

:erkek bebe:NİSAN ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

elçin&su...........................................Nisan
(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr)

:nazar:
:erkek bebe:MAYIS ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

esinerkan..........................................Mayıs
(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr)

:nazar:
:erkek bebe:HAZİRAN ANNE ADAYLARI:erkek bebe:

lalezar.............................................Haziran
(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

:erkek bebe:TEMMUZ ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

melodi_cn.......................................Temmuz

:erkek bebe:AĞUSTOS ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

ecce...............................................Ağustos

:erkek bebe:EKİM ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

yaseminnnnnnn.....................................Ekim

beklenenbebiş.......................................Ekim

elif-ecrin............................................Ekim

:erkek bebe: ARALIK ANNE ADAYLARI :erkek bebe:

melek derya..................................18 Aralık(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
:bebem::bebem::bebem::bebem::bebem::bebem::bebem:

merhaba , bu gün doktora gittim şükür tuhaf adetime rağmen kist felan yokmuş her şey yolunda dedi, ve bana daha önce klomen kullandığım için bir de geçtiğimiz ay serophene ile aşılama olduğum için artık sizin için en iyisi iğnelere geçmek dedi Gonal F 450 yazdı günlük 75ml vurulacakmışım bir sürü formaliteden sonra ilacımı aldım ama kızlar bu iğnenin bir tanesi 7 gün yetiyor dr zaten bana 7 gün sonra gel demişti ama bana 3 kutu iğne yazılmış neden acaba? daha önce gonalf kullananlar bana bilgi verebilir misiniz?Rabbim inşallah daha çok bekletmez..

merhaba , bu gün doktora gittim şükür tuhaf adetime rağmen kist felan yokmuş her şey yolunda dedi, ve bana daha önce klomen kullandığım için bir de geçtiğimiz ay serophene ile aşılama olduğum için artık sizin için en iyisi iğnelere geçmek dedi Gonal F 450 yazdı günlük 75ml vurulacakmışım bir sürü formaliteden sonra ilacımı aldım ama kızlar bu iğnenin bir tanesi 7 gün yetiyor dr zaten bana 7 gün sonra gel demişti ama bana 3 kutu iğne yazılmış neden acaba? daha önce gonalf kullananlar bana bilgi verebilir misiniz?Rabbim inşallah daha çok bekletmez..
. Merak etme canım birşey kalmadi inşallah hayırlısı ile olucak mercimegimiz

biraz
inşallah 13 Ocak Cuma günü burası bayram yerine döner inşallahhhhhhhhhhhhhhhh :D

İnşallah canım inşallah, dualarım sizinle :)

Canım Gonal F yi kaç doz yapacağını anlatmadı mı dr.'un, mesela ben enjektörüne 150 cc çekmiştim ki 450'lik olan 3 günde bitmişti, yani bir tane 450 lik 3 günlük sadece, sana ne kadar yapmanı söyledi, eğer 150 cc ise 3 kutu ondan yazmıştır, 3. kutudan da bir 150 Cc vurup gideceksin dr'un yanına, sadece 2 tane 150'lik dozun kalmış olacak bir kutudan, yani 2 günlük, 2 kutuyu bitirmiş olucaksın, gerek görürse bu iki dozu da yaptırıp aşılamanı öyle yapar, gerek görmezse bu iki doz kalabilir, ayrıca benim dr'um bacaktan yapılan bir iğne daha vermişti, ismini şimdi hatırlamıyorum, ama onu birkaç gün sonra başlamıştım sanırım, birde bunu da sor, sanırım bebeğin tunabilmesine yardımcı oluyormuş, ama progesteron içerikli bir iğne değil, zaten ayrıca haftada bir tane onuda vuruldum, ama gebelik testi pozitif olduktan sonra başlamıştık, ki hormon düzeyimde iyiydi, öncesinde düşük hikayem olduğu için bunu verdi sanırım bana, sonrasında bebek 16 haftalık olana kadar devam ettik...

Son düzenleme:

canım hayırlı olsun öncelıkle gonal f e gelınce birraporda 3 kutu alma hakkın var zaten senın doktor hepsını bırden yazmıs ben o3 kutuyla ıkı asılma yaptırdım

. Merak etme canım birşey kalmadi inşallah hayırlısı ile olucak mercimegimiz
inşallah canım :)

biraz

İnşallah canım inşallah, dualarım sizinle :)

Canım Gonal F yi kaç doz yapacağını anlatmadı mı dr.'un, mesela ben enjektörüne 150 cc çekmiştim ki 450'lik olan 3 günde bitmişti, yani bir tane 450 lik 3 günlük sadece, sana ne kadar yapmanı söyledi, eğer 150 cc ise 3 kutu ondan yazmıştır, 3. kutudan da bir 150 Cc vurup gideceksin dr'un yanına, sadece 2 tane 150'lik dozun kalmış olacak bir kutudan, yani 2 günlük, 2 kutuyu bitirmiş olucaksın, gerek görürse bu iki dozu da yaptırıp aşılamanı öyle yapar, gerek görmezse bu iki doz kalabilir, ayrıca benim dr'um bacaktan yapılan bir iğne daha vermişti, ismini şimdi hatırlamıyorum, ama onu birkaç gün sonra başlamıştım sanırım, birde bunu da sor, sanırım bebeğin tunabilmesine yardımcı oluyormuş, ama progesteron içerikli bir iğne değil, zaten ayrıca haftada bir tane onuda vuruldum, ama gebelik testi pozitif olduktan sonra başlamıştık, ki hormon düzeyimde iyiydi, öncesinde düşük hikayem olduğu için bunu verdi sanırım bana, sonrasında bebek 16 haftalık olana kadar devam ettik...
lalezarım banada bu gün uzun uzadıya anlattı doktor kullanımını eşim yapıyor sağolsun zaten eşimin iğnelerine benziyor ayarlı bir şekilde canım günlük 0.75ml vuruluyorum ve devlet ilaç prosedürünü yine değiştirmiş dr 3 tane yazmıştı devlet 2sini karşılıyormuş dr dedim oda önce 1 kutu bitsin kontrole gelin gerek duyarsak2.ye başlarız dedi 3.ye gerek kalmaz büyük ihtimal dedi başka ilaç olacak mı dedim yok dedi bakalım canım ya teşekkürler bilgi için paşamızı öpüyo teyzoşu kocccaaammmannn onun güzel annesini de :kiss:
canım hayırlı olsun öncelıkle gonal f e gelınce birraporda 3 kutu alma hakkın var zaten senın doktor hepsını bırden yazmıs ben o3 kutuyla ıkı asılma yaptırdım
evet canım öleymiş dr dedi alalım ihtiyaç olursa kullandıracak sanırım eğer gerek kalmazsa tamam dicektir o zamanda kalsın canım iğne yeterki tamam desin bebe geldi desin ayy şimalim sende sıkı tut ipin ucunu bu iğnelerin etkisi vücutta 3 ay kalırmış ona göre canım inş. meleğin gelir arkadaşım :bebeğim:

Geri