Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Sılam üzülme canım. İnşallah olur, olacak. Biliyorum çok büyük umut seriliyor bu yola ama sen yine de moralini iyi tut. Allahıma sığın.
İnan beterin beteri oluyor. Benim burada komşumun kardeşinde sorun varmış. Doğru dürüst sperm yok. Tüp bebek bile tutmuyor. Daha ileriki tetkik için testiste sperm arama denen bir yöntem var ya onu uygulayacaklarmış. Ama yine de umutsuz konuşmuş doktor. Yani kötü örnekle seni teselli etmek istemem ama bak sarılacağın umudun var. Bir şekilde aşılama vs bir yöntemle olacaktır senin. Bundan sonrasını düşün önüne bak olur mu? Senin hamiş kalmanı ben de çok istiyorum. İnş burayı o zaman bayram yerine çeviricez. ;)

Demekki gercekten Alkim geliyormus:)Cok sevindim gülüm,insallah saglikla gelisir melegin ve dedigin gibi kavusmaniz güzel olur.Daha minicikmis,teyzesi kiyamaz ona.
Insallah üclü testin temiz cikar,magnezyum etkisini gösterir ve tüm riskler ortadan kalkar canim.
Gelismelerden haberdar et bizi,öpüyoruz sizi:kiss:

Evet... kızım. Zaten bu fikre alıştırmıştık kendimizi. İnşallah. Ama ben çok fena hasta oldum. Kızıma da kendime de kocama da bakamıyorum bu ara. :( Çok fazla ateş... Serum yedik. İlaç da kullanamayınca işte iyileşmek zor oluyor. Öksürük var. Akıntı var. Boğazlar şiş. Ağzım dilim yara oldu. Yutkunamıyorum. Naapcaz bilmem. İnş bu günleri de atlatırız da... Önümüze bakarız.
Haber veririm elbet. Bana dua et tatlım olur mu? Ekimdaşım... :)

Evet... kızım. Zaten bu fikre alıştırmıştık kendimizi. İnşallah. Ama ben çok fena hasta oldum. Kızıma da kendime de kocama da bakamıyorum bu ara. :( Çok fazla ateş... Serum yedik. İlaç da kullanamayınca işte iyileşmek zor oluyor. Öksürük var. Akıntı var. Boğazlar şiş. Ağzım dilim yara oldu. Yutkunamıyorum. Naapcaz bilmem. İnş bu günleri de atlatırız da... Önümüze bakarız.
Haber veririm elbet. Bana dua et tatlım olur mu? Ekimdaşım... :)
Ayyy bitanem yaa cok gecmis olsun,Allah acil sifalar versin insallah.Ilac alamasanda Dr un belki bitkisel biseyler önerir.Kiyamam yaa.
Dua ederim tatlim,etmemmi hic.Ekimdasim:)Bu cok hosuma gitti:)

Selam Melekler bugün doktora gidicem artık iğneye başlıycaz.Olur mu bilmiyorum hep korkuyorum.Buraya herzaman giremiyorum malum işyeri..ama siz hep aklımdasınız.bi sılamla ben kaldım heralde burda anne olmayı bekleyen ..Allah yardımcımız olsun..Bi söz gördüm internette geçenlerde..
''Kendini fazla zorlama..En güzel şeyler onları en az beklediğinizde olur''
Ne kadar doğru..Onları okadar çok istiyoruz ki kendimizi çok fazla strese sokuyoruz çoğu kişidende duydum :bu ay düşünmiycem dedim o ay oldu diye....Ama bu mümkün olmuyor işte herzaman.sılam ve ben sizden dua bekliyoruz hepinizi öpüyorum

inş sebebın bu igneler olur canım dualrım senınle birde ben kaldım tabı bekleyen rabbim bu ay sana sılama bana ve ve tüm isteyenelre versin inş cuma gününün yüzü suyu hürmetine inş

Geri