Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

04.05.2010 bu topiği açalı tam 2,5 yıl olmuş demekki kısmet bugüneymiş arkadaşlar
size çok güzel bir haberim var dün hamile olduğumu öğrendim :bebeğim::bebeğim::bebeğim::bebeğim:
şükürler olsun Rabbime sonunda nasip etti..
Darısı ilk önce canım arkadaşım sevilayıma ve tüm isteyenlere olsun inşallah tez zamanda..
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

twetyy cnm çok sevindim hamdolsun yaa sağlıkla kucağına aldığın günleride gör inş aeolun kuzucuğunla çok çok güzel bi hamişlik dilerim cnm

twetyy cnm çok sevindim hamdolsun yaa sağlıkla kucağına aldığın günleride gör inş aeolun kuzucuğunla çok çok güzel bi hamişlik dilerim cnm

berranurum çok teşekkür ederim canım şükürler olsun ki Rabbim sonunda banada nasip etti şimdi sıra sevilayda ve diğer bekleyen tüm arkadaşlarda..
Güzel Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah..
İnşallah sağlıkla kucağıma aldığım günleride görürüm..

gözünaydin aysegülcm rabbim hayrlisiyla kucagina almayida nasip etsin,,diger topiktede yazmistim ama cvbimi alamadim hazr yeni bi hamis arkadas bulmusken sormak istiorum adet oncesi gebelik belirtin oldumu

04.05.2010 bu topiği açalı tam 2,5 yıl olmuş demekki kısmet bugüneymiş arkadaşlar
size çok güzel bir haberim var dün hamile olduğumu öğrendim :bebeğim::bebeğim::bebeğim::bebeğim:
Darısı ilk önce canım arkadaşım sevilayıma ve tüm isteyenlere olsun inşallah tez zamanda..

aaaaaaaaaaaaaaaaaa çooooookkkk ama çok sevindim.
tebrik ederim, rabbim sağlıcakla evladını kucağına almayı nasip eder inşallahhhhhhhhh.
sabırla bekledin ve sonucunu güzel aldın. sağlıklı bir hamilelik diliyorum canım.

darısı inşallahhhh
sılam-nisaya ve bekleyenlere...

tebrik ederim, rabbim sağlıcakla evladını kucağına almayı nasip eder inşallahhhhhhhhh.
sabırla bekledin ve sonucunu güzel aldın. sağlıklı bir hamilelik diliyorum canım.

darısı inşallahhhh

mrs m. çok teşekkür ederim canım Allah isteyen herkese tez elden nasip etsin inşallah..
demek 2 yaşına girdiniz 41 bin kere maaşallah size.. hayırlı, sağlıklı, uzun ömürler diliyorum..
Sağlıcakla kalın :humble:

berranurum çok teşekkür ederim canım şükürler olsun ki Rabbim sonunda banada nasip etti şimdi sıra sevilayda ve diğer bekleyen tüm arkadaşlarda..
Güzel Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah..
İnşallah sağlıkla kucağıma aldığım günleride görürüm..

darısı inşallahhhh

Beni dilinden düşürmeyen can arkadaşlarım inşallah ben de yakın zamanda sizlere müjde veririm sizleri seviyorum :kiss:

Uzun bir aradan sonra herkese merhaba...

Kızım 29 kasımda 2 yaşına girdi, allahıma çok şükür 2. doğum gününü kutladık. Büyüyor miniğim.

Biz artık biraz bebeklikten çıktık, çocuk kıvamına gelmek üzereyiz :)

Herkesi öpüyorum, sevgiler.
Maaşallahhh prenseseeeee büyümüşş abla mı olmuşşşş kuzummm yeni yaşı kutlu olsun :nazar:

Canlarım ben en son aşılama yaptırdığım doktorun sırf para kazanmak adına değerlerimizle oynadığını öğrendim çok üzüldüm ama insanoğlu insan kardeşine güvenemiyor ki el aleme güvensin :( ben nasip olursa sömstrda Antalya merkezde bir proföse gideceğim para ve mevki kaygısı olmayan birine ancak güvenebilirim sanırım :S bu arada doğanın sunduğu nimetlerden birkaçını da deniyorum tabi bunların yanında böbrek sorunum da var Allahım her şeyin hayırlısını versin inşallah nasibimizi arıyoruz çok bekletmesin mevlam...

Canlarım ben en son aşılama yaptırdığım doktorun sırf para kazanmak adına değerlerimizle oynadığını öğrendim çok üzüldüm ama insanoğlu insan kardeşine güvenemiyor ki el aleme güvensin :( ben nasip olursa sömstrda Antalya merkezde bir proföse gideceğim para ve mevki kaygısı olmayan birine ancak güvenebilirim sanırım :S bu arada doğanın sunduğu nimetlerden birkaçını da deniyorum tabi bunların yanında böbrek sorunum da var Allahım her şeyin hayırlısını versin inşallah nasibimizi arıyoruz çok bekletmesin mevlam...
Cok üzüldüm silam ALLAHTAN farkina varmissin dikkatli olmani tavsiye ederim. Cocugum olsun diye cirpiniyorsun birde böyleleriyle ugrasiyorsun sansizliginda böyleside yok yani. sen yinede üzme kendini buda senin imtihanin ne yapacaksin insallah yüce tanrim yardimlarini eksik etmez senden. dualarim seninle kendine cok iyi bak dikkat et ALLAH yar yardimcin olsun canim.

Çok şükür çok sevindim Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Darısı sabırsızlıkla bekleyenlere İNŞALLAHHHHHHHHHHHHH

Geri