Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Ayşegülcüm ne cok sevindim bilmezsin, buraya girmeyeli o kadar uzun oldu ki, sevilayın, senin ve tabiki çitosumun güzel haberleri varmı diye girdim, şükürler Allahıma en azından senin güzel haberinle karşılaştım :) Allahım sorunsuz güzel bir hamilelik nasıp etsin ilk önce ve hayırlısıyla sağlıklı, güzel (bunu yazarken içimden "kızın" demek geçti hayırlısı :))) minicik bebeğini kucağına aldığın günleri de gör inşallah... Rabbim sevilayıma ve çitosuma da nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :)

Uzun bir aradan sonra herkese merhaba...

Kızım 29 kasımda 2 yaşına girdi, allahıma çok şükür 2. doğum gününü kutladık. Büyüyor miniğim.

Biz artık biraz bebeklikten çıktık, çocuk kıvamına gelmek üzereyiz :)

Herkesi öpüyorum, sevgiler.

Ayyyy benim Ela prensesim 2 yaşına mı giriyor, yerim ben onu... Onu benim için bol bol öp kokla annesi, Göktürk Egemen kardeşide ablasını öpüyor, bizde bu ay 20 sinde 9 dolacak, canavar gibi bişi oldu bizimkisi de, 6 aylık emeklemeye başladı gerisini varın siz hesap edin :))))))))

sevilaycım çok üzüldüm canım :(( ne biçim insanlar var, aslında bunlara insan demek de doğrumu bilmiyorum, insanların umutları ile oynuyorlar, neyse daha fazla yazmıyacağım, çünkü yazarsam ağır olacak, kendini üzme tatlım eninde sonunda gelecek bebeğin buna inan sadece :)

Cok üzüldüm silam ALLAHTAN farkina varmissin dikkatli olmani tavsiye ederim. Cocugum olsun diye cirpiniyorsun birde böyleleriyle ugrasiyorsun sansizliginda böyleside yok yani. sen yinede üzme kendini buda senin imtihanin ne yapacaksin insallah yüce tanrim yardimlarini eksik etmez senden. dualarim seninle kendine cok iyi bak dikkat et ALLAH yar yardimcin olsun canim.
canım evet imtihan dünyası bu da benim imtihanım bitip tükeniyorum sonra yeniden ayağa kalkıyorum, elden ne gelir Rabbime sığınıyorum... Siz nasılsınız hamişlik nasıl gidiyor cinsiyetiniz belli oldu mu? :nazar:

ayy ayy cok zor bu bebek işi :(
öyle özlemcim zor sabır gerekiyor hele de bekleme süren arttıkça daha da zor :18:

Ayşegülcüm ne cok sevindim bilmezsin, buraya girmeyeli o kadar uzun oldu ki, sevilayın, senin ve tabiki çitosumun güzel haberleri varmı diye girdim, şükürler Allahıma en azından senin güzel haberinle karşılaştım :) Allahım sorunsuz güzel bir hamilelik nasıp etsin ilk önce ve hayırlısıyla sağlıklı, güzel (bunu yazarken içimden "kızın" demek geçti hayırlısı :))) minicik bebeğini kucağına aldığın günleri de gör inşallah... Rabbim sevilayıma ve çitosuma da nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :)
inşallah bize de nasip olur canım... Göktürk Egemen'i kocaman öpüyorum o gülümseyen güzel yanaklarından :kiss: :nazar:
sevilaycım çok üzüldüm canım :(( ne biçim insanlar var, aslında bunlara insan demek de doğrumu bilmiyorum, insanların umutları ile oynuyorlar, neyse daha fazla yazmıyacağım, çünkü yazarsam ağır olacak, kendini üzme tatlım eninde sonunda gelecek bebeğin buna inan sadece :)
canım boş yere insanoğlu çiğ süt emmiş demiyoruz, maalesef böyleleri de var napalım ben o sayfayı kapadım inşallah bundan sonra seçtiğim doktorumla sıkıntısız bir şekilde emelimize ulaşırız :bebeğim: Ayrıca yanımda olduğunuz içinde çok teşekkür ederim :ar4fd:

laleciğim çook teşekkür ederim tatlım Allah razı olsun demek kız geçti içinden bakalım hayırlı, sağlıklı olsunda hiç farketmez.. Rabbim kucağımıza aldığımız günleride göstersin inşallah.. cinsiyetini öğrenince muhakkak yazarım.. Rabbim tez zamanda sevilayımada ve çitosada isteyen herkese nasip etsin inşallah..

silacim dua dilinden eksik olmasin ve sabir et insallah ALLAHIm seninde derdine derman olacaktir. Hamislik idare ediyor büyük bir sabirla bekliyorum o günü simdiden hayal kuruyorum hangi duayi okurum nasil yaparim diye insallah sen aklima gelirsinde duaederim senin icin. Hayirlisini versin insallah yardimini esigemesin Yarabbim. Cinsiyette herkese söylemiyorum korkuyorum nazar olur diye sevinsem acaba rabbim basima bir seymi getirir diye, hayallerim suyami düser öyle olurya insan, basima cok gelmistir. Anla sen iste istedigim gibi ama insallah hayirlisi olsun.

canim dua hep dilimde rabbimden hayirlisini diliyorum elden gelen birsey yok caresizlerin caresi olan rabbime sigindim...maasallah hamisligin guzel gecsin arkadasim size nazar degmesin korkma mevlam senode meleginide korur tahmin ettim ben cinsiyeti mutlulugun katlansin insallah saglikla gelsin melegin insallah ve evet dualarina eklersen cok sevinirim banada buduygu nasip olsun insallah Allaha emanet olun

sılam_nisacım nasılsın canım?
okuldan bir arkadaşım sanırım 4 yıldır bebek istiyordu. ve 5 kez tüp bebek yaptırdı ve 5. sinde tutmuş :) üstelik ankara gibi bir yerde olmadı, sonuncusunu adana da yaptırmış ve tutmuş, hayırlısıyla ikizleri olacak.
onu öğrenince aklıma sen geldin ve yazmak istedim. inşallah seninki de iyi sonuç verir canım benim.

sılam_nisacım nasılsın canım?
okuldan bir arkadaşım sanırım 4 yıldır bebek istiyordu. ve 5 kez tüp bebek yaptırdı ve 5. sinde tutmuş :) üstelik ankara gibi bir yerde olmadı, sonuncusunu adana da yaptırmış ve tutmuş, hayırlısıyla ikizleri olacak.
onu öğrenince aklıma sen geldin ve yazmak istedim. inşallah seninki de iyi sonuç verir canım benim.

canım hayırlısıyla inşallah ben de o duyguyu tadarım nasip tabi illa şu klinik bu klinik değil Rabbim ol derse zaten olur nasibimi bekliyorum Elacığımı kuzumu çok çok öpüyorum :kiss: :nazar:

Geri