Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

merhaba bilgemelekcimmmm özlemişiz değil miiii :)
iyiyim canım sadece bulantılar yoruyor, bugün 10+5 oldu. şimdilik yolunda inşallah sağlıkla gelişiyordur bebiş.
ela büyüdü 2 ay sonra 4 yaşına girecek, çok şükür allah bizlere tattırdı. darısı isteyen herkese inşallah. senin çocukların nasıl? öpüyorum.

Hayırli geceler kızlar bende yeni üye oldum bende cocuk icin tedavi göruyorum pco var bekarliktan beri bende 8 aylık evliyim erkenden baslamak istedim tedaviye bayramdan sonra tedaviye baslicam hayirlisi artik bakalim dr nasil bir tedavi uyguliyacak bana buarada herkeze iyi bayramlar.

Hayırli geceler kızlar bende yeni üye oldum bende cocuk icin tedavi göruyorum pco var bekarliktan beri bende 8 aylık evliyim erkenden baslamak istedim tedaviye bayramdan sonra tedaviye baslicam hayirlisi artik bakalim dr nasil bir tedavi uyguliyacak bana buarada herkeze iyi bayramlar.
Merhaba ;Hormonal tetkitler istenecek değerlendirilme yapılacak ona göre Ovulasyon induksiyonu nu sağlayan ilaç tedavisi uygulanacak.

Ayın 2de kadın doguma gittim tahlillerim yapildi fakat beni hematolojiye yönlendirdi orayada ayın 22 de gidicem bakalim ne dicekler herseyin hayirlisi.

merhabalar
ben 2010 yılında bu sitede hamile kalırken çok yazıştım.ama ozamanlar hamile kalamadım.yıl 2015 ve bem tüp bebekkle 7 haftalık ikizlere hamileyim.lütfen umudunuzu yitirmeyin 5 yıl geçtikten sonra hamile kaldım.sonuna kadar elinizdengeleni yapın.ben 2. tüp bebekte hamile kaldım.darısı inşallah sizin başınıza

merhabalar
ben 2010 yılında bu sitede hamile kalırken çok yazıştım.ama ozamanlar hamile kalamadım.yıl 2015 ve bem tüp bebekkle 7 haftalık ikizlere hamileyim.lütfen umudunuzu yitirmeyin 5 yıl geçtikten sonra hamile kaldım.sonuna kadar elinizdengeleni yapın.ben 2. tüp bebekte hamile kaldım.darısı inşallah sizin başınıza
merhaba sizin adınıza çok sevindim bende 4 yıllık evliyim 2 senedir okadar uraştıkki ama bir türlü hamile kalamadım ve artık dayanamıyorum beklemeye bizde tüp bebeğe karar verdik çünkü aşılama fayda etmedi şimdi korkuyorum nasıl bi aşama beni bekliyo başıma neler gelecek bilemiyorum canı az bi insanım ama artık heray umut içinde beklemekten bıktım 2sene önce bi düşük yaptım ve sonra olmadı beni aydınlatabilirsen sevinirim şimdiden gözün aydın inşallah benimde ikizim olur :hede::hede::hede:

Selam kizlar yillar gecti,bakayim ne durumda dedim baktim gordum mekan ayni gidenler haricinde yeniden kayit oldum unutmusum:(eski tatli cadim
Asyanin annesi geriye donup baktim hatirladim insallah herkes bebegine kavusmustur ikinciler olmustur sevgiler

Geri