Merhaba Acaba hamilelik söz konusu olabilir mi kızlar? Acil cevap lütfen

minnaksaricivciv

Yeni Üye
Üye
Merhaba Acaba hamilelik söz konusu olabilir mi kızlar? Acil cevap lütfen
Merhaba kızçeler :) Öncelikle derdimi anlatıyorum. Henüz 3 aylık evliyim. Fakat şuan kesinlikle bebek düşünmüyoruz. Çünkü maddi yönden ve manevi yönden hazır değiliz evimiz de dahi zor geçiniyoruz. İşleri yola koyduktan sonra istiyoruz. Dün eşimle ilişkiye girdik. İlişki sırasında eşim içimden çıkarak dışarıya boşaldı. Kesinlikle içime boşalmadı. Sadece boşalma olduğunu fakat zevk almadığını yani yarım boşalma yaşadığını söyledi. İçimden çıkıp dışarıya boşaldıktan sonra peçete ile sildi hatta gelmesin diye iyice sıktı ve sildi peçeteyle. Hala sert olduğunu devam etmek istediğini söyledi. Ve biraz sürtünüp içime girdi. 10 sn sonra da tam boşalma yaşadı fakat yine içime değil dışarıya çıkartarak boşaldı. Beni şüphelendiren şu ki kızlar, eşim kesinlikle içime boşalmadı kendisi de kaçırmadığını kaçırsa hissedeceğini söyledi fakat ilk yarım boşalmadan sonra temizleyip sonra içime girdikten sonra acaba ilk yarım boşalmadan az miktarda sperm kaçmış olabilir mi içime? İyice sıktım temizledim diyor fakat güvenemedim. Ne olur güzelce açıklayın çok kötü durumdayım. Bu şartlarda bebek istemiyorum. Ertesi gün hapı da zararlı diye almadım zaten olay üstünden 2 gün geçmek üzere. Sizce hamile kalma olasılığım nedir? Üstelik ovülasyon dönemindeyim. Ne olur bir şey söyleyin

Merhaba, geri çekme yöntemi etkili bir doğum kontrol yöntemi değildir. Gebe kalma riski vardır. Ejakülasyon sonrası tekrar bir birliktelik olmuş. Zevk suyu sperm içerebilir. Olasılık düşükte olsa gebe kalma riski var. Beklenen döneminiz de gecikme olursa gebelik testi yapın..

Merhaba, geri çekme yöntemi etkili bir doğum kontrol yöntemi değildir. Gebe kalma riski vardır. Ejakülasyon sonrası tekrar bir birliktelik olmuş. Zevk suyu sperm içerebilir. Olasılık düşükte olsa gebe kalma riski var. Beklenen döneminiz de gecikme olursa gebelik testi yapın..
Evet haklısınız fakat temizledi temizlerken 5 dk geçti. Daha sonra tekrar girdi boşalması 10 sn sürmedi bu süre içerisinde zevk suyu hemen gelebilir mi? Of aksi gibi yumurtlama günümden de 2-3 gün öncesi :(

Evet haklısınız fakat temizledi temizlerken 5 dk geçti. Daha sonra tekrar girdi boşalması 10 sn sürmedi bu süre içerisinde zevk suyu hemen gelebilir mi? Of aksi gibi yumurtlama günümden de 2-3 gün öncesi :(
Sonuç belli oldu mu ? Bende boyle bir durum yaşadım da merak ediyorim

Geri