Merhaba ankara hacettepe çocuk için tedavi gören..muayeneye gidenler lütfen bilgi verirse sevinirim.

Merhaba ankara hacettepe çocuk için tedavi gören..muayeneye gidenler lütfen bilgi verirse sevinirim.
Muayene ücreti ödeyenler varmış ne kadar..birde hangi doktoru tavsiye edersiniz...kaç tane hastane dolaştım.özel bi yerde aşıda yaptırdım tutmadı...

iyi günler kızlar ben Akropol hastanesine gidiyorum. Dr.Bülent Alp aydın.Çok memenunum sakin anlayışlı bir doktor. Dogumuda orda yapacagım 1500 tl simdilik Tavsiye edrim bilgilerinize.

Vallahi fiyatını bilmem ama Prof. Op.Dr Özgür Dereni baya övmüşlerdiözellikle riskli gebelikler bölüm başkanı olduğundan dolayı size baya yardımcı olacaktır. Madem tutmadı da en iyisi bu doktorrdan bir randevu alıp ta görüşmeniz olacaktır. Umarım en kısa zamanda gebe kalırsınız ve habirinizi buradan duyarız. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Vallahi hacettepe hastanesinde doğum biraz pahallı ama hani gebelik ile ilgili ben size doktor selçuk tunceri ya da burcu saygan karamürsel var onları kesinlikle tavsiye ediyorum. Tabi hala ordaysalar baya eski doktorlar bunlar iyi bi araştırın derim size.

Hastane hastane değil mübarik sanki pazar yeri girenler çıkanlar belli değil. Hormon tahlilleri asla yapılmıyor. Herkese aynı tedavi uygulanıyor ve sanki ekmek kuyruğundasın gibi ultrason sırasıda cabası. Artı tanıdıklarım yaptırdı bu embiryologlar bence inanılmaz başarısız bizzat akrabamla kendim yaşadım. Onunda tutmadı malesef. Eğer ankaradaysan bence başkente git aynı parayı öde daha iyi sonuç alırsın benden söylemesi. Umarım güzel haberlerini verir Rabbim sana

Unutmadan Gürkan Bey var o işin uzmanı ama aşılamada her aşamada farklı bir doktor gördüğünden dolayı sonuç negatif olacaktır. Gidipte hamile kalanı vallahi ben duymadım. Parana yazık zamanına yazzık en önemlisi umutların tükeniyor ona yazık. Ben 8 ay kadar önce yaptırdım Donmuş yumurtaları da çözerkene dejenere ettiler yani dondurulan embiryo çözüldüğünde bi çok hücresi ölmüş ve sonuç malesef hüsran...

Yazık etme kendine daha iyi bir yere gidebilirsin. Başken olabilir misal.

Ebrucum maddi anlam da hazır olduğun taktir de başarı oranı yüksek merkezler de tedavini yaptır.Gerek aşılama gerekse tüp bebek tedavisi uzman hekimler tarafın dan ve başarı oranı yüksek merkezler de yapılmalı.Yoksa zaman ve para kaybı . Yücel karaman daha önce Ankaraday dı. Sürekli yurt dışına çıkıyor. Telefonla iletişimi sağlayarak Ankarada olup olmadığını öğrenebilirsin. Çok iyi bir hekim. Tavsiyemdir.

Geri