merhaba genital tüberkül doğruluğu nedir acana çok merak ediyorum lütfen bununla ilgilenen arkadaşlar yardımcı olabilirmi

poyrazrüzgar

Yeni Üye
Üye
merhaba genital tüberkül doğruluğu nedir acana çok merak ediyorum lütfen bununla ilgilenen arkadaşlar yardımcı olabilirmi
merhAba genital tüberkül doğruluğu medir acaba ilgilenen arkadaşlar yardımcı olabilirmi çok merak ediyorum

Selamlar, sorunuza yarın mesai saatleri içinde cevap verilecektir. Sevgiler aramıza hoş geldiniz.

Selamlar, sorunuza yarın mesai saatleri içinde cevap verilecektir. Sevgiler aramıza hoş geldiniz.
teşekkür ederim yani bunhn doğruluk oranını çok merak ediyorumm bebeğimin 12 haftalık ultrason görüntüsünü göndermek istiyorum..

teşekkür ederim yani bunhn doğruluk oranını çok merak ediyorumm bebeğimin 12 haftalık ultrason görüntüsünü göndermek istiyorum..

Nub teorisiyle cinsiyet belirlemenin %88 ile %90 doğruluk payı vardır. Tabi burada önemli olan bebeğin pozisyonu,kese içindeki amniyotik sıvı miktarı ve görünürlüğün kalitesi dir. Ayrıca Her ne kadar uzmanlar yukarıda vermiş olduğum % oranı versede yanılma payı yüksektir. Bebeğin cinsiyetini en net şekilde 17-19-20. haftalarda öğrenmek mümkündür. Sorunuza dair detaylı bilgiler için aşağıdaki linki ziyaret ediniz..

Nub teorisi ile cinsiyet nasıl belirlenir ?

Geri