En güzel merhaba mesajları benden size meleklermekani.com

Queen Bee

Yeni Üye
Üye
En güzel merhaba mesajları benden size meleklermekani.com
Arkadaşlar hepinize merhaba. Sitenize yeni üye oldum. Ay çok heyecanlı :deli: Öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum. 22 yaşındayım, Tarih öğretmeniyim. Henüz atanamamışgillerdenim :smokin:Bursa'lıyım. Canımdan bile çok sevdiğim bir sevdiceğim ve yakında düğünüm var :d040:
Dertleşeceğimiz, güzel bilgi alışverişleri yapacağımız, güzel dostluklar kuracağımız mutlu günler diliyorum hepimize.. Bu arada sitenizin emojilerine bittim söylemeden geçemeyeceğim :dans:

Teşekkür ederim MaWİM :ar4fd: Ama ramazanda buralar çok boş olurmuş meğer, zamanlama hatası yaptım sanırım. 2 kelime laflayacak insan aradım bulamadım tüm gündür çok sıkıldım yani inan, chat bölümünde de kimse bana cevap vermedi :uhu: Neyse bakalım alışacağız inşallah pes etmek yok yola devamm :haydi:

O hooo maşallah Queeen Bee :) Vallaha iyimiş he :D:D Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Umarım keyifli ve bilgi dolu zaman geçirirsiniz. İkinci tebriğimizi de evliliğiniz için yapalım.

Eşiniz ile şimdiden bir ömür boyu mutluluklar dilerim. Allah, mutluluğunuzu daim etsin. Ramazandan dolayı pek melekleri bulamazsınız burada ama yinede gelirler. Umarız güzel arkadaşlıklar kurarsınız.

Tekrar hoş geldiniz. Evet smile durumlarımız çok şirin :D:D

Çok ama çok teşekkür ederim. Atanma duana da içten bir amin diyorum şu mübarek günde :humble: Evet farkettim forum biraz sessiz şuanda. Yada ben kavrayamadım durumu, en işlek bölüm neresi orayı da henüz keşfedemedim :) Ama cevap verdiğin için çok teşekkür ederim canım çok sıkılıyordu ilaç gibi geldin :ar4fd:

En güzel merhaba asıl bizden sana hayatım. Konuyu hortlatmış gibi olmim ama biz kadınlar her şeyin en güzeline en en en en en güzeline layıkız :D:D

Geri