merhaba kızım 4 yasında ve parfüm almak istiyorum nerden ve nasıl bişe alabılırim

freegirl

Yeni Üye
Üye
merhaba kızım 4 yasında ve parfüm almak istiyorum nerden ve nasıl bişe alabılırim
:hamile: merhabalar siteye yeni üye oldum aradıgım herseyı buluyorum ama kızımın yaş günü ve parfüm istemişti benden cocuklara özel bir parfüm olsun istiyorum sizce nerden ve nasıl alabilrim yardımcı olurmusunuz :) vimjo nasıl mesela bir bilginiz varmı

Son düzenleme:
Canım öncelikle şimdiden küçük meleğimizin doğumgününü kutluyor yeni yaşında tüm güzelliklerin onunla olmasını diliyorum
Minik meleğimiz için ben biraz araştırma yaparak fikir olması açısından çocuklar için özel olarak yapılan parfüm çeşitlerinin bazılarını paylaşmak istedim umarım yardımcı olmuşumdur

Parfümlere buradan bakabilirsin

Bunlarda farklı parfümler

Barbie Parfümler

she nin ok güzel parfümleri var...o da olmassa D P den alabilirsin.şeker kokusu , çikolata kokusu hepsini bulmak mümkün.

canlarım ya hepsıne bakıcam emın olun :) bide hiçbişeyi begenmıyoruz napcaz bilmıyorum :)

:hamile: merhabalar siteye yeni üye oldum aradıgım herseyı buluyorum ama kızımın yaş günü ve parfüm istemişti benden cocuklara özel bir parfüm olsun istiyorum sizce nerden ve nasıl alabilrim yardımcı olurmusunuz :)

selam kardesim bence parfüm icin biraz erken degilmi daha cocuk 4 yasinda ben yurt disindayim biz turklere mahsus bir sey herhalde ´bizim insanimiz enerji icecegi kola akliniza gelmeyecek seyler yada sussun diye bilgisayari kullanmalari yada el telefonu gibi seyler yanlis anlama da yani yinede siz bilirsiniz bana göre yanlis

merhaba ben size bi öneride bulunabilirim.zara magazasının çocuk bölümünde calısıyorum.çocuklara özel parfüm üretiyorlar alkol oranı düşük we zararsız kız erkek bulabilrsinz.eger bulundugunuz şehirde zara varsa oradan temin edbilirsiniz testerları oluyor zaten test edip tercih edebilirisiniz iyi aksamlar

Geri