merhaba melekler

TEST YAPTIRSAM MI

• EVET

• HAYIR

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

u_ MUTLUYUM

Yeni Üye
Üye
merhaba melekler
uzun zamandır siteyi takip ediyorum. kafam bi milyon oldu evleneli 8 ay oldu adetim 30 günde bir oluyor. evlendikten sonra bunda bi düzensizlik olmaya başladı ilk ayım 10 gün geçti sonra 5 gün geçti derken bizde eşimle bebek istiyoruz. hep umutlanıyoruz ama regly oluyorum :( . doktora gittik eşimde sıkıntı yok çok az bi hareketinde yavaşlama varmış oda yorgunluktan olabilirmiş. Bendede yumurtalıklarım yavaş ve çatlamasında sıkıntı varmış. onun için dr. bana 5 günlük klomen kullanmamı söyledi . kullandım sonra mayıs ayının 13 de çatlatma iğnesi vuruldum . gün aşırı ilişki önerdi. ve şimdi hesaplarıma göre ayın sonuna adet olcam İNŞALLAH OLMAM. ve bugün iğneyi vurduralı 14 gün oldu sizce test yaptırsammı bir iki günden beride kasıklarımda ağrılar var ateşlenme var test yaptırıymı 6 gün daha bekleyimmi . yardımcı olun bana kızlar İNŞALLAH HAYIRLISIYLA HAMİLE KALIRIM . RABBİM TÜM BEBEK İSTEYENLERE ARATTIRMADAN BİR BEBİŞ NASİP ETSİN.:beybi:

çok heycanlıyım canım ve korkuyorumda afferdersin kasıklarım ağrıyor ve akıntım fazllastı :(
bugunde rüyamda hamile oldugumu söylüyo annem mide bulantım oluyor annmde kızım sen hamilesin diyor babamda seviniyor ve gülüyor bu bir işaretmi hayırlısı olur insallah.

canım rüyalara takma kafanı çok bebek istediğimiz için rüyamızdan hiç çıkmıyolar hepimiz aynı durumdayız akıntı kasık ağrısı gebelikde belirtisi ama aynı anda adet belirtiside olabilir sen 14 gününü doldurdun nasıl olsa beklemekdense en yakın sağlık ocağına git kan ver sonucun çıkar canım allahın izniyle tutar inşallah biraz psikolojik malesefki bazı hissettiklerimiz ama sen test yaptır canım

merhaba canım biraz geç yazdım k.b . Valla cesaret edemiyorum korkuyorum şu 4 günü daha bekleyeceğim. negetif çıkarsa üzülürüm o yüzden cesaret edemiyorum. ama duanı eksik etme olur mu sura :)

MERHABA MUTLU CNM ADET GUNUN GELDI MI RABBIM KUCAKLARIMIZI BOS BIRAKMASIN HEPIMIZZZ OLUYORUZZ BEEBGIMIZ OLSUN DIEE AMA ACELE ETME 8 AYLIK EVLISIN KESKEE BIZDE 8 AYDIR BEKLIO OLSAK 48 AYDIR BEKLIORUM AMA YOK ISTEE RABBIM ARATMASIN BIRAN ONCE BEBEKLERIMIZI BIZEE VERISN INSS SENDE STRES YAPMA CNM DAH ACOK YENISIN INSS OLUR :(

evet yeniyiz ama sıkıntılı olmasa acele etmiycem canım hiç korunmadan olmuyorsa sıkıntı var demektir o yüzden stres yapıyorum . tedavi gördük ve adetime 2 gün var insallah olmamm hasta. Allahım kimseye düşmanıma bile aratmadan versin bugun cuma birbirinmize dua edelim CANIM ARKADAŞIM.:) B::d

Geri