merhabalar karışk ama lütfen okuyup akıl verip bana yardım edermisiniz

bende aynı kanıdayım ama o hala umutlu adam gelse hemen açıcak kollarını baksana onu aklama derdinde

bak canım kadınlar duygularıyla erkekler ise mantığıyla hareket ederler. Bu nedenle de biz hep kaybederiz. bu kişi seni sevse kesinlikle böyle şeyler yapmazdı. En başından beri seni sevmemiş sadece kandırmış. Sakın güvenme bir ker yapan ikinciyi tekrar yapar. unutmaya gelince insanoğlu nankördür herşeyi çabucak unutur. o seni çoktan unutmuştur ki ben sevdiğine bile inanmıyorum. sana gelince sen de onu unutabilirsin yeter ki gerçekten unutmayı iste. sen gerçekten unutmak istersen hiç farkına varmadan unutmuş olursun. Allah yardımcın olsun

kusum sen iyimisin cigeri bes kurus etmez adamin pesine dusuyorsn..tamam sewdin anliyorzda adam seni birakip gitmis afadersin seni kullanip atmis daha neyi merak ediyon unutmusmudur diye merak ediyon niyeki adam seni sevsedi seni birakmazdi seven innsan buldugu aski birakmaz aman canimm kimseye kanmaa herseyi ogrenip adam senin olduktan sonraa kendiini birakk babana bile guvenmee erkek milleti gormedim duymadim bilmiyom der kadinn ole deil malasef dikkat oll derim

Geri