Merhabalar yardımcı olursanız çok memnun olurum

dilaraaaw

Yeni Üye
Üye
Merhabalar yardımcı olursanız çok memnun olurum
Merhaba ben normal adet günüme 1-2 gün kala bhcg kan testimi yaptırdım sonucum 0.01 geldi kesinlikle hamile değil miyim yoksa bir daha test yaptırayım mı şuan adet günümdeyim ve karnımda sızı ve göğüslerimde şişlik var biraz da kan geldi başlamak üzere sanırım

Merhaba ben normal adet günüme 1-2 gün kala bhcg kan testimi yaptırdım sonucum 0.01 geldi kesinlikle hamile değil miyim yoksa bir daha test yaptırayım mı şuan adet günümdeyim ve karnımda sızı ve göğüslerimde şişlik var biraz da kan geldi başlamak üzere sanırım
birileri ilgilenebilir mi lütfen çok rica ediyorum

allah sizden razı olsun içimi rahatlattınız ya allah ne muradınız varsa versin sadece bir şey daha soracağım adetim bittikten sonra da kan testi yaptırmama gerek var mı bazılarında değer artıyormuş sanırım geç döllenme gibi
Amin cümlemizden razı olsun inşallah geç döllenme olsa bile adet olmaman lazım adet olan bi bayan adet olmaz he içim rahatlasın dersen yaptirabilirsin

Son düzenleme:
Amin cümlemizden razı olsun inşallah geç döllenme olsa bile adet olmaman lazım adet olan bi bayan adet olmaz he içim rahatlasın dersen yaptirabilirsin
ben tekrar rahatsız ediyorum ama rahatlayayım diye kan testimi yeniden yaptırdım ama bu sefer <1.20 çıktı neden böyle olmuş olabilir öncekinde 0.01 çıkmıştı

Geri