Mersi cicim :D

*Gizemli Kıs*

Yeni Üye
Üye
Mersi cicim :D
Kızlar parmaklarımda bir sorun yok kütlettiğim için olmuş kemiklerim zarar görmüş doktorum saolsun çok iyi ilgilendi ve merşi şekerim diyorum ona kilo sorunumuda çözdü :DD

gizemlimmmmmm :deli: çok sevindim canım ohh içimize su serpildi heeeeeee. bak şimdi bu parmak çıtlatmayı bende çok yapıyorum yaa ve alışkanlık oluyo sürekli yapmak istiyorum hatta ellerim yetmiyo ayak parmaklarımı da kıtlatıyorum yetmio kollarım ayaklarım hatta ve hatta belimi bilee ayyy şimdi bende korktum yaa tehlikeli olduğunuğunu bildiğim için yapmamaya çalışıyorum ama yinede yapıyo insan :D:D çok şükür canım iyi olman mutlu etti beni :kiss: bidaha yapma emi.

gizemlimmmmmm :deli: çok sevindim canım ohh içimize su serpildi heeeeeee. bak şimdi bu parmak çıtlatmayı bende çok yapıyorum yaa ve alışkanlık oluyo sürekli yapmak istiyorum hatta ellerim yetmiyo ayak parmaklarımı da kıtlatıyorum yetmio kollarım ayaklarım hatta ve hatta belimi bilee ayyy şimdi bende korktum yaa tehlikeli olduğunuğunu bildiğim için yapmamaya çalışıyorum ama yinede yapıyo insan :D:D çok şükür canım iyi olman mutlu etti beni :kiss: bidaha yapma emi.

Aynen kuzum benim gibisin hahaha boynum hepsini yapıyordum dün hatta unuttum parmaklarımı yaptım kafama vurdum alışkanlık oldugu için unutuyor insan ama bidaha yapmamaya çalışıcam sende yapma btnm allah korusun çok kötü birşey ya çektiğim için biliyorum saol btnm :kiss:

Geri