Mert cy677 hetorozigot kullananlar yardım lütfen

esilanurr

Yeni Üye
Üye
Mert cy677 hetorozigot kullananlar yardım lütfen
Kızar merhabalar daha önce bahsetmiştim 4 ay önce 3.5 aylık bebeğimi karnımda ölmesi sonucu kaybetmiştim normalde doğumla alındı bebeğim çok zor günler geçirdim malesef ama hakkımda hayırlısı buymuş demekten başka çarem yok Nisan 2016 da eşimle genetik inceleme için kan verdik araştırma hastanesine yeni çıktı sonucumı bnde mart c667 hetorozigot çıktı kan pihtilasmasiymis doktorum gebe kalmadan önce aspirin ve folik asit kullan dedi kızlar benim gibi olup hamile kalanlar sağlıklı bebeği olan varmı ne kadar kulanmam lazımdı aspirinı bu arada gebelik doğal yollarla oluyo

Merhaba ,
Öncelikle geçmiş olsun. Kan sulandırıcı ilaçların kullanımı ile tedavi edilebilir ve sağlıkı gebelik sağlanabilir.. Bu durum sadece gebelik sırasında değil sonunda da bir süre devam eder.Aspirin kullanımı hakkın da en doğru bilgiyi hekiminiz den alabilirsiniz. Sağlıklı günler diliyorum..

Kızar merhabalar daha önce bahsetmiştim 4 ay önce 3.5 aylık bebeğimi karnımda ölmesi sonucu kaybetmiştim normalde doğumla alındı bebeğim çok zor günler geçirdim malesef ama hakkımda hayırlısı buymuş demekten başka çarem yok Nisan 2016 da eşimle genetik inceleme için kan verdik araştırma hastanesine yeni çıktı sonucumı bnde mart c667 hetorozigot çıktı kan pihtilasmasiymis doktorum gebe kalmadan önce aspirin ve folik asit kullan dedi kızlar benim gibi olup hamile kalanlar sağlıklı bebeği olan varmı ne kadar kulanmam lazımdı aspirinı bu arada gebelik doğal yollarla oluyo
bendede kan pıhtılaşması vardı gebelikten önce aspirin ve folbiol kullandım.gebe kaldıktan sonrada 9 ay boyunca iğne kullandım ve çok şükür rabbime oğlumu kucağıma aldım.
Rabbim sanada nasip etsin inşallah.

Geri