Meryem Uzerlinin kızının resmi fotosu var mı ?

M

meryemciiii

Forum Okuru
Meryem Uzerlinin kızının resmi fotosu var mı ?
Meryem Uzerli namı diğer Hürrem Sultan dün mü ne doğum yapmış acaba kızı olmuş diyorlar sizlerde sitenizde yada bir yerde karşılaştınız mı kızının resimi varmı yada resimleri acaba annesine mi benziyor yoksa babasınamı acayip merak ettim yav :) Varsa bana buraya bu konuya atabilir misiniz. Teşekkürler.

Hemen araştırdım evet doğum yapmış ama kızının net bir fotosu yok. Daha doğrusu bu tür sanatçılar kızlarının yada bemeklerinin resimlerini paylaşmak için ciddi paralar alıyorlar. Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın'ın da kızı olmuştu hatta televizyonlarda, bir görsel basının kızının fotosu için yüzbin tl para önerdiği ama çiftin bunu kabul etmediği gelen haberler arasında. Yani biraz zor bulur ve görürsünüz ben olanı size yüklüyorum. Bilginiz olsun.

'Muhteşem Yüzyıl' dizisindeki 'Hürrem Sultan' rolüyle şöhreti yakalayan ve 'Tükenmişlik Sendromu' nedeniyle geçen sezon diziden ayrılıp daha önce yaşadığı Almanya'ya dönen Meryem Uzerli'den beklenen haber geldi.

Türkiye'de olduğu dönemde işadamı Can Ateş'le birliktelik yaşayan Uzerli'nin, Almanya'ya gittikten bir süre sonra hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Verdiği röportajda Can Ateş'in "Benim zaten iki çocuğum var. Bu çocuğu istemiyorum, kabul edemem. Kürtaj olman lazım" diyerek istemediğini söyleyen Uzerli, anne olmak istediğini, bebeği doğuracağını ve gerekirse tek başına büyüteceğini açıklamıştı.

Hamilelik sürecini Almanya'da ailesiyle geçiren ve geçen ay arkadaşı Urban Ruths'un objektifine poz veren Uzerli, fotoğrafları instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.
Doğum yaklaştıkça heyecanını dile getiren ve son olarak "Artık önümü bile göremiyorum" diyen Uzerli, önceki akşam Almanya'da özel bir hastanede doğum yaptı.

Bir kız çocuğu dünyaya getiren Uzerli'nin ve bebeğinin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Uzerli, doğum sonrası sosyal paylaşım sitesinden mesaj yazdı;"Hoşgeldin bu dünyada benim sevgili canım Lara Uzerli. 10.02.2014 doğdun. Ben Allaha o kadar teşekkür ediyorum ki, sağlıklı dünyaya geldin! Ben allaha teşekkür ediyorum, çünkü bana güç verdi. Seni birinci günden itibaren koruyabildim, yaşıyorsun. Ve bu en büyük hediyem! Benim çok yakın arkadaşım Anadoğum da yanımdaydı ve tüm aileme, arkadaşlarıma ve size teşekkür etmek istiyorum! Dilekleriniz için... Sevginiz için! Çok sağolun!!"

Anne olan Meryem Uzerli Instagram hesabından bebeğinin ilk fotoğrafını paylaştı.

meryem uzerlinin bebegi kizi.jpg

Geri