mesigna aylık iğne kullananlar...

japonica

Yeni Üye
Üye
mesigna aylık iğne kullananlar...
mesigna mesigna iğne aylık iğne kullanımı aylık kullananlar
merhaba herkese,
ben 3 yıl aralıksız mesigna aylk iğne kullanarak korundum, bırakalı tam bir yıl oldu, bu zaman zarfında eşim korundu ve son üç aydır da her ikimzde korunmadan ilişkiye giriyoruz. ama sonuç her defasında hüsran oldu. merak ettiğim bu yöntemle korunup da ne kadar zaman sonra hamile kalınabilir,
ayrıca son adet tarihim 21 ağustos, takvime göre hesaplayarak ovülasyon gününden bir gün önce ilişkiye girdim. ilişkiden tam 8 gün sonra gece mide bulantıısyla uyandım ki bu hayatımda ilk defa başıma geldi, o gün öğlene kadar mide bulantısı, yanması ve baş ağrısı çektim. acaba bu bir gebelik belirtisi olabilir mi yada bu kadar erekn belirti verir mi, şu anada adetime 5 gün var sabah idrar testi yaptım sonuç negatif çıktı, test için erken mi davrandım , hamile miyim sizce

mesigna

ben 6 aydır mesigna iğne oluyorum ama varislerim var sakıncalı olurmu acaba

mesigna aylık iğne kullanan

arkadaslar bence kullanmayın ya bırakın esiniz kullansın bende kullanıodum 4 ay kullandım ve bıraktım doktorun bana dedigi suydu 6 ay ile 2 sene arasında gecio etkisi sana hangisi olur bilemem dedii bence kullanmayın bidaha kullanmam ben haplar okadar degilmiş ama iğne cok etkiliymiş haberimiz oLsn

ben 29 ekimde evlendim kasım ve aralık aylarında 1 aylık iğnelerden oldum.adetlerim düzensizleşti ve çok az oldu korktum ve bıraktım.bu ay adet olmadım ve hamilede değilim ne oldu anlamadım.

arkadaşlar ben yaklaşık 6 yıl boyunca aylık iğne kullandım son iki aydır bıraktım ama şiddetli karın ve bel ağrısı olmaya başladı ağrılarımdan dolayı bir şey yapamıyorum bu durumu yaşayanlar var mı bana tavsiyeniz ne olur

arkadaşlar ben yaklaşık 6 yıl boyunca aylık iğne kullandım son iki aydır bıraktım ama şiddetli karın ve bel ağrısı olmaya başladı ağrılarımdan dolayı bir şey yapamıyorum bu durumu yaşayanlar var mı bana tavsiyeniz ne olur

İğneyi siz kendi kafanıza göre mi bıraktınız ? Doktorunuzun bu durumdan haberi var mı ? Çok şiddetli bir karın ağrısı var ise acilen doktorunuza ulaşın lütfen. Kendi başınıza bir şey yapmayın ya da buradan size yazılacak ilaç ve onun yerine geçen tavsiyeleri lütfen bir tarafa bırakın olur mu ? Geçmiş olsun.

Durumun normal doğum kontrol hapları gibi bu iğnede bırakıldıktan sonra kasık ağrısı ve bel ağrısı yapabiliyor. Adet düzeninde dengesizlikler olabiliyor uzun süren lekelenmeler de söz konusu . İlaç kesildikten sonra hormonlar bir kaç ayda kendini dengeler. Ancak siz yinede doktora görünün şiddetli kasık ağrısı başka sorunlardan kaynaklanabilir.

Geri