mezarlıkta inanılmaz olay

SaBıR MeLeĞi

Aktif Üye
Üye
mezarlıkta inanılmaz olay
mezarlik[1].jpg
Mezarlıkta İnanılmaz Olay

Çanakkale'nin Yenice İlçe Mezarlığı'nda 50 yıldan bu yana yaşandığı iddia edilen ilginç olay herkesi şaşkına çeviriyor.

Yenile İlçesi'nde 50 yıl önce bir kız bebek dünayaya getiren Hatice Erkek, doğumun ardından kısa süre sonra yaşamını yitirdi. Ayşe adı verilen minik bebek de doğumdan 20 gün sonra hayata gözlerini yumdu. Ayşe bebek, annesinin yanına defnedildi. Birkaç gün sonra ziyarete giden yakınları, iki mezarın birbirine kavuştuğunu görünce şoke oldu. Mezarları ayıran aile fertleri, her defasında aynı sahneyele karşılaştı.

Eşinin 50 yıl önce bir kız çocuğu dünyaya getirdikten sonra hayatını kaybettiğini belirten Nail Erkek, "O gün 25 yaşında olan eşim Hatice'nin dünyaya getirdiği bebeğimiz Ayşe sadece 20 gün hayatta kaldı. Bunun ardından minik kızımı ilçe mezarlığında annesinin yanına gömdük. Birkaç gün sonra mezara ziyarete gittiğimde gördüğüm manzara beni ve yakınlarımı oldukça şaşırttı. Yan yana defnettiğimiz eşimle kızımın mezarları birbirine kavuşmuş şekildeydi.

Sanki ona sokulmuş, sarılmış, yani anne sevgisini
yaşıyor gibiydi. Bu durumun yaşanmasından sonra mezarı 4-5 defa düzelttik. Ancak her seferinde mezarların tekrar eski halini aldığını görününce burayı ellememeye karar verdik. Halen mezarlar bu şekilde duruyor. Mezarlığı ziyarete gelenler de 50 yıldan bu yana devam eden bu ilginç olay karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyor" dedi.

sabır gece gece konunu okuyordum birden birşey düştüü aceyyip tırsttım allah senin tependen baksın emiiii

ilginç bir habermişş paylaşım için teşekkürlerr

Geri