Micro saç kaynak yaptıran var mı?

micro kaynak trimmer,vida hair

Peruk Satış - Telefon: 0534 818 49 20
www.peruksatis.com
Peruk, çıtçıt, Kaynak Uç,Micro Kaynak, Saç Kaynak fiyatları, peruka Postiş, At Kuyruğu, Ham Saç, peruka, Gerçek Doğal Saçlar, çıtçıt saçlar, Keratin Kaynak, Trimmer, Soğuk Kaynak, Peruk Satış, Damla Keratin, Oriyel, Gold Açıcı, Kakül, Perçem, Peruka, peruk ankara, kaynak fiyatları, kuaför malzeme

kaynak uygulaması için sizlere hangi şehirde olursanız olun yardımcı olmak isterim micro kaynak yapan arkadaşlar ve kuaförler konusunda yardımcı olmak istiyorum

mikro jel kaynak diye yaptırdım ama soğuk kaynakmış yaptıkları, tabanca gibi birşeyle yapıştırıcı sıkarak yaptılar. hiç tavsiye etmem, kaynak yerleri 2 haftada beyazlaştı ve çok kötü görünüyorlar. tararkende saçlar dökülmeye başladı :( kuzenim yaptırmıştı micro kaynak onunkiler daha değişikti, beyazlamadan dökülmeden 4 ay kullanmıştı. onunkinin fiyatı pahalı gelmişti bana, ucuza yaptırmak istedim ama keşke yaptırmasaymışım...

Arkadaşlar nerede yaptırdığınızı bana özelden gönderebilirmisiniz. Sitede yeniyim İstanbul da yaşamıyorum adres ve isim gerekli.

ali ve julia diye bir çift var, onlar yaptı benim mikro kaynaklarımı. 3. ay dolacak yakında yaptıralı, dökülme yada kopma olmadı şimdilik, gayet de rahat kullanıyorum. ince ince tutamlar eklediler, saçlarımda kaynaklar gözükmüyor bu yüzden.

ali ve julia var mikro kaynak yapan, onlara yaptırıyorum bende. zaten bildiğim kadarıyla başka yer de yok onların yaptığı şekilde yapan. saçların kalitesi ve kaynaklar çok rahat, kendi saçlarım gibi duruyorlar... yılbaşından önce tekrar yaptırıcam bende, 4,5 ay oldu yaptıralı.

Geri