Midem bulanıyooo hamilemiyim

nurgloz

Yeni Üye
Üye
Midem bulanıyooo hamilemiyim
midem bulanıyo hamilemiyim midem bulanıyor ama kusmuyorum adet oldum ama bulanıyo adet oldum bulanıyor
Arkadaşlar selamlar.bugün ayın 8i ve ben 27temmuzda adet oldum.ayın 1inde ise bitti adetim.bittiği gün ve geçtiğimiz perşembe yani 6sında erkek arkadaşımla ilişkiye girdik.ayrıca 26sındada girmiştik.benim 4gündür midem bulanıyo sürekli.bulantı var.kusacak gibi oluyorum ama kusmuyorum.birde arada tansiyonum düşüyor..yediğim bişeymi dokundu diyorum.yada belirtimidir bu?bu kadar erken olmaz gibime geliyor adet günüme bakarsak?ama neden bulantım bu kadar uzun sürdü?ve baş dönmem neden oluyor?birde havuzada gidiyorum.orada birşey olmuş olabilirmi.
erkek arkadaşımda geri çekme yöntemi kullanıyor.

Canım sadece mide bulantısı tabi ki tek başına belirti olmaz adet dönemini bekle derim eğer adetin gecikirse test yap eczaneden alınan testlerle.Çünkü şu an test bile yapsan,yaptırsan sonuç net çıkmaz.Biraz sabırlı ol bakalım.Nasılsa geri çekme yöntemi %100 güvenli bir yöntem değil.Canını sıkma şimdiden bekle ve gör derim ben.Sağlıcakla kal...

Teşekkürler cevap için.adetten 1gün önceki ilişki gebe bırakırmı?daha adetim biteli 1 hafta oldu çünkü ve ondan 5gün sonrada ilişkiye girdik.1 hafta 10 günde sabah bulantısı olmamalı diye biliyorum.tek belirtim bu :(

Yok canım adetten 1 gün önce gebe kalma ihtimali yok ama sonra da olmuş o olabilir.Dediğim gibi tek bir belirtiyi kafana takma derim.Adetini bekle.Hatta adetinin 4-5 gün gecikmesini bekle ondan sonra test yaptır canım.Sıkma canını.

Tekrardan teşekkürler.şüpheli ilişkiden 3gün sonra başladı zaten bulantım.4-5 gündür flan var.dondurma yedikten sonra oldu evde.benim bildiğimde 2 hafta veya 2 ay sonra sanırım bulantı belirtisi oluyodu.

Rica ederim bulantı zamanı kişiye göre değişir ama dediğim gibi gebe olup olmadığın adet gününün 5-10 gün gecikmesinden sonra belli olur.Bekle ve gör bakalım sonuç ne olacak.Allah kolaylık versin..

Adetin 1 hafta gecikirse önce test yaptır güvenemessen kan testi de yaptır canım ama adetin gecikmesi şart şu an belli olmaz hiçbişey...

adet oldum bundan bir ay önce ilişkiye girdim bir gün adetim geçti şuan ama adetim var ve miğdem bulanıyor.. Neden

arkadaslar su an adet görüyorm..ama mide bulantım var ewleneli bir bucuk ay oldu.. korunmuyoruz da..kasıklarımda agrı da var..bu durum da hamile olabılır mıyım sızce cewap verırsenız çok mutlu olurum..

Geri