Midem bulanıyooo hamilemiyim

arkadaşlar adetim geçeli beş gün oldu test yaptım negatif çıktı.. acaba test için erken bi zaman mı.. yoksa testte çıkmamış olabılır mı.. ne kadar zaman geçtikten sonra yapmalıyım.. bi de sabah erken yapılan test neden daha iii diyolar.. ben de ölee mi yapayım.. off düşündükçe alt üst oluyo pskolojim..

arkadaşlar adetim geçeli beş gün oldu test yaptım negatif çıktı.. acaba test için erken bi zaman mı.. yoksa testte çıkmamış olabılır mı.. ne kadar zaman geçtikten sonra yapmalıyım.. bi de sabah erken yapılan test neden daha iii diyolar.. ben de ölee mi yapayım.. off düşündükçe alt üst oluyo pskolojim..
benim geç döllenme olmasına rağmen 4 günlük gecikemde çıkmıştı . kan testirdi yaptır emn olmak için

bu belirsizlik çok kötü birsey.. eşimin işi geregi şırnaktayız ve burda kı ilçe de kan testı yok.. yollar baya uzak oldugundan hemen gidemiyoruz..bı on gun sonra falan alışveriş için gitcez o zaman baktırcam.. ama aklımdan cıkmıyo adet olcam dıye ödüm kopuyo bana dua edın nolur.. çok istıyorum bebegım olsun..
ve bugub-n altıncı gun neden testte cıkmıyo anlamıyorum

ben ilişkiye girmedim ama midem bulanıyo adette olmadm sadece ............ yapıyodum akşamları sizce hamile olma ihtimalim var mı acil cevaplar mısınız

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kizlar selam ben 3 aydir evliyim tabi her evli cift gibi cocuk istiyoruz haziran 10 da adet oldum ve 16 sinda bitti normalde temmuz 6 da tekrar adet olmam gerekiyodu ama 1 gun gecikti 1 hafta oncesinden midem bulaniyodu doktara gittim ama herhangi bisey yok dedi suan kahve pembe rengi gibi lekelenmem var hamilemiyim sizce

Adetinizin üzerinden bir gün geçtiğine göre hiç test yaptınız mı ? Gebelik testi ne diyor Meyra 1907 ?

Geri