Mıknatıslı kirpik kullanan varmı ?

Ecem ;)

Aktif Üye
Üye
Mıknatıslı kirpik kullanan varmı ?
Kızlar merhaba, benim kirpiklerim çok seyrek. Daha önce takma kirpik aldım takmaya çalıştım ama beceremedim. Şimdi instagramda mıknatıslı kirpikleri gördüm. Çok güzel görünüyor takması kolaymı acaba ? Mıknatıslı kirpik takan varmı ? Birde mıknatıslı kirpik fiyatları nasıl ? Konu hakkın da bilgi verirseniz sevinirim

mıknatıslı kirpikler diğer takma kirpikler gibi herhangi bir yapıştırıcıya gerek kalmadan uygulanan takma kirpiklerdir. Kendi kirpiklerinizin üzerine uygulayarak mıknatıs gibi yapışıyor. Reklamlarda gördüm ürünün kullanımı çok pratik gibi görünüyor ama adı üzerinde reklam sonuçta ne kadar gerçek onu bilemem ama ben o kadar pratik olacağını düşünmüyorum bununla ilgili you tube den mıknatıslı kirpikle ilgili deneyimlerini paylaşanların videolarını buldum sizlere bunlarla ilgili örnek vermek istedim artık yorum sizin eğer pratik bir eliniz varsa eminim ki mıknatıslı kirpikleri kolay bir şekil de takacaksınızdır diğer türlü zorlanacağınızı düşünüyorum.

bu videoları ürün dedektifi ve gizem kalkan hanımefendi paylaşmış umarım sizin içinde fikir olur deneyimleri

Benim kirpiklerim var ama daha dolgun bir görüntü istiyorum. Bu nedenle mıknatıslı kirpiklerden almayı düşünüyorum. Acaba mıknatıslı kirpiklerin normal diğer takma kirpikler gibi farklı boyutları varmı ? Daha doğal görünmesi için abartı olsun istemiyorum . Kullananlar konu hakkın da bilgi verirse sevinirim.

Merhaba ben aldım kullanımı gayet rahat geldi tabi herkese farklı olabilir el alışkanlığı ile alakalı bişey

Evet kızar sonunda mıknatıslı kirpik aldım kullanımı çok rahat .Fakat bir yanlış yaptım meğersem çeşitli boyutlar varmış bende rafta kalanlardan aldım. Göz kapağının ortasından başlıyor kirpikler ama olsun yinede çok memnun kaldım

Evet sonunda bende mıknatıslı kirpiklerden aldım kullanımı gerçekten çok rahat. gözlerime de çok yakıştı. Gözlerimi olduğundan daha iri gösterdi .Sevimli cadı bende senin gibi boyutu dikkate almadan kirpikleri aldım .Sıkma canını yenisini alırız . Arada bir farklılık olmuş olur.

Geri