MM. de kan grupları ..

• Konbuyu başlatan ßeLeN
<Бланэ> '_' <ßlan€>

<Бланэ> '_' <ßlan€>

Yeni Üye
Üye
benimde 0RH+ :D İstanbul anadolu yakasındayım

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
Allam ya bidene 0 rh (-) yohmıdır arkadaslar yaww... bi dene ya bidene ...

RefRa

RefRa

Daimi Üye
Üye
Bende 0 rh + ama abim var 0 rh - uyar mı :)
Uşaktayim bende

Young bride

Young bride

Banned
Çok güzel bi konu olmuş eline aklına sağlık :tik:Benimki AB rh+ İst.

^Gri Melek^

^Gri Melek^

Hamiş Melek
Üye
B RH(+) Bende kan veremeyen grubundanim :18::18: Kendime bile yetemedigim icin ilacla kanlaniyorummm

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
ayyy çok güzel bir düşünce olmuş ama ben eksik kalmışım :D hemen tamamlanalımm :D
benimde kan gurubummm 0 rh (+) allah göstermesin ama ihtiyaç duyulduğunda hemen hazırımmmm.

sakaryalı

sakaryalı

Üye
Üye
cok güzel bi konu acmıssın belencim benimde A rh(+) ama bende kansızlık yasadığım için malaesf kan veremiyorum ve ilaç takviyesi alıyorum :cry:

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
sakaryalı' Alıntı:
cok güzel bi konu acmıssın belencim benimde A rh(+) ama bende kansızlık yasadığım için malaesf kan veremiyorum ve ilaç takviyesi alıyorum :cry:

datlummmm ağlama sen bende zayıfım verebilirmiyim bilmiyorum ama senin yerine de veririmmmmm bennnnnn :D

sakaryalı

sakaryalı

Üye
Üye
ASİMELEK' Alıntı:
datlummmm ağlama sen bende zayıfım verebilirmiyim bilmiyorum ama senin yerine de veririmmmmm bennnnnn :D
oy yerim seni datlum kiloyla pek alkalı değil kansızlık biz ailecek kansısız:asigim:

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
Yorumları bir bir tek tek yeniden okudum ve inanın o kadar çok gurur duydumki hepinizle .. işte ya bizim Meleklerimiz bu .. hepinize teşekkür ederim duyarlı olduğunuz için.

$ul€

$ul€

Yeni Üye
Üye
İstanbul anadoludayım...

Kan gubumda B rh+

ama çok zayıf olduğum için kan almıyorlar benden =)

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
AB(+) kan gurubum..Bende aşırı anemi gurubundanım,kan yapıcı ilaçlar kullanıyorum.Yoksa seve seve kan veririm.Belencim gerçekten faydalı bir konu olmuş paylaşım için teşekkürler

U

uzakbiryerde

Yeni Üye
Üye
benim kan grubum da 0Rh(+) ist.avrupa yakasında oturuyorum. gerekirse seve seve veririm :)