Mobil paylaşım kullananlar aylık 9 tl ödeyecekler

Mobil paylaşım kullananlar aylık 9 tl ödeyecekler
Hay Maşallah meleklerim. Şimdi sizlere 2019 da sizi öpenler kervanına katılan Cep telefonu operatörlerinden bahsedeceğim. Yine 2019 dan itibaren marketlerden yapılacak alışverişlerde poşet ücretleri var onuda bu vesile ile hatırlatayım. Yani öyle al poşeti koy tek ürünü yirmi poşetle geçelim araca rahat olur, çöp tenekesinin içine koyarız devirleri bitti. :D:D Tıpkı aa bende internet var bağlan veriyorum bilgiyi dediğinizin bittiği gibi. E kolay değil yaaa ömürde bitiyor şunun şurasında ne kadar ömrümüz kaldı ki :)

şimdi kızlar mobil interneti hani arkadaşlarınızla paşlaşıyorsunuz ya. Hani sizinki daha böyük çikotaytı hani, hah işte onu 15 ocak 2019 dan itibaren kullanamayacaksınız. Yani kullanacaksınız fakat öpücüğe bağlı olacak yani aylık 9 tl ödeyince paketinde kalanları ya da olanları arkadaşlarına kullandırabileceksiniz. Bakın haberin detayına. Bu arada öpülmeyle bişicik olmaz kızlar :D:D Öpen Öphene :D:D
mobil-internet-paylasimi-parali-oluyor-13000716-jpg.84324,Mobil paylaşım kullananlar aylık 9 tl ödeyecekler

1- iOS veya Android telefonlardaki hücresel internet bağlantısını başka cihazlarla paylaşmayı sağlayan 'kişisel erişim noktası' özelliğini kullananlar artık ek ücret ödeyecek.

2- Mobil internet paylaşımı paralı oluyor Turkcell tarafından abonelere gönderilmeye başlanan mesajda, kullanıcıların belirli bir miktar veri tüketiminden sonraki internet paylaşımları için ayda 9 TL ödeyeceği belirtiliyor.

3- Mobil internet paylaşımı paralı oluyor Söz konusu mesajda, “15.01.2019’dan itibaren mobil internet paylaşımlarınız aylık 9 TL ile ücretlendirilecek.

Hem faturalı hem de faturasız bireysel ve kurumsal tüm müşterilerden paylaşımla beraber 9 TL ücret alınıp, karşılığında paylaşımda kullanabilecek 2 GB internet paketi tanımlanacaktır” deniliyor.

4- Mobil internet paylaşımı paralı oluyor Bu ek paket 30 gün geçerli olacak ve süre sonunda paylaşım yapılırsa, aboneye tekrar 9 TL ücret yansıtılacak.

5- Mobil internet paylaşımı paralı oluyor 2 GB’lik paket, bu süre içinde sadece paylaşım için kullanılabilecek bir içerik olarak hediye edilecek.

6- Mobil internet paylaşımı paralı oluyor Kullanıcılar, 2 GB bitince normal paketindeki/tarifesindeki internetini kullanmaya devam edecek.

7- Mobil internet paylaşımı paralı oluyor Kullanıcıların mobil internet paylaşımını etkinleştirmek için ek bir adım atmaları veya abonelik açtırmaları gerekmeyecek.

8- Mobil internet paylaşımı paralı oluyor Turkcell müşteri destek hattı tarafından da doğrulanan bu ek ücret uygulaması konusunda Türkiye'deki diğer mobil operatörlerin (Türk Telekom, Vodafone) de aynı adımı atacakları tahmin ediliyor.
 
Üst