Mod Başvuruları Bu Başlık Altından

Ce: Mod Başvuruları Bu Başlık Altından

Merhaba ben henüz yeni bir üyeyim ama modluk tecrübem var likarba beni çok iyi tanır onun tavsiyesiyle burdayım :)

Ufak yollu az evvel azeme burda takılmıştım tanımıyoruz seni diye ama silinmiş neden gülmeyecekmiyiz, takılmayacakmıyız birbirimize robot misalimi devam edeceğiz acaba bilgilendirirseniz sevinirim:(

Arkadaşlarım her şeyin yeri ayrı, yani burası mod başvuru odası, başvuru yapanımı takip edeceğiz, muhabbet edenimi, kural gereği böyle uygun gördük, yani bu bölüme;

1- başvuru yapan
2-adminler yazabilirler

onun haricinde formumuzda bi çok yer var oralara yazabilir oralarda muhabbet etebilirsiniz...

Anlayışınız İçin teşekkür ediyoruz

M.C

soCDer evet bayan olması lağzım çünkü burası bayanlar üzerine kurulmuş bir forum:Derkekleri almıyoruz:Derkeksen bunu belirt lütfen çünkü burası sadece bayanlara yönelik;)

sevgili Likarba co-admin olarak böyle ciddi bir bölümde msjda ne yazanı msj sahibinin isteği üzerine böyle değişemezsin msjı toptan silmelisin.

50 konu açayım döncem size:))banada yer bırakın bakın çok fena olur sonra yıkarım siteyi :D

allah tepınızden bakmaya emı melısanur la senın bı rahat durum kıs

mod alımları bölümü ciddi bir bölümdür üyeler tarafından başvuru yapılır yöneticiler tarafından başvuruya cevap verilir.gerekli yerleri ben siliyorum BİLGİNİZE

merhaba ben yeniyim ama adminlik bile yapabilecegime inanıyorum bunu size her şekilde ıspatlamam mumkun fakat sımdılık layık gorecegınız rutbeye baglı herkese kolay gelsın dıkkate alınacagından emın degılım ama admınler coksey kaybetmek ıstemıyorsanız benımle olaganustu beraberlıkkurmayıdeneyın kolay gelsın aksamları msnım acık ama gunduz acmıyorum cawwww...

Geri