Mod Başvuruları Bu Başlık Altından

Cevap: Mod Başvuruları Bu Başlık Altından

abooowww adama bak 2 msj yazmış co-admin olcak :D
bence varya bukadar önemli bi konuda çok gereksiz msjlar var misafirlerden bile msjlaR var silin bence onları
:D buarada ben hiçbişey olmak ıstemıyorum böyle çok iyim :D
kimi kastetdigini ve mesajının ne anlama geldiğini ben şahsen anlamış değilim..???

:)..................

Moderatör tarafında düzenlendi:

mod başvurusu yapanlar dışında buraya kimse gereksiz msj yazmasın bu bölüm mod başvurusu yapan arkadaşların ve onlara cevabı verecek olan yetkililerin yazabileceği bölümdür.

gereksiz her hangi birşey yazanın msjı silenecek ve kendisi bu konuda uyarı ve artısında cezada alacakdır BİLGİNİZE!!!

M.M yönetimi

RüYaM

slm ... acaba bende mod olabılırmıyım..yanı 50 konuyu açayım benıde degerlendırmeye alırsınız dımı..aşk ve aşk şiirleri..bolumune ıstıyorum ..eger ilgilenırsenız sewınırım.şimdiden kolay gelsın..iyi çalışmalar

slm ... acaba bende mod olabılırmıyım..yanı 50 konuyu açayım benıde degerlendırmeye alırsınız dımı..aşk ve aşk şiirleri..bolumune ıstıyorum ..eger ilgilenırsenız sewınırım.şimdiden kolay gelsın..iyi çalışmalar

gösterdiğin çalışma performansına göre değerlendirilmeye alınacaksın kolay gelsin

canım slm yıne bennn.benı ne olarak duşunuyosunuz.cwp nı sabırsızlıkla beklıyorum.canım sız neyı layık buluyosanız ben ordayım.tabıkı sızlerle ve sızlerın yardımıyla.canım meleklerımmm

Geri