Mod Başvuruları Bu Başlık Altından

Cevap: Mod Başvuruları Bu Başlık Altından

mrb melekler ben bişey sormek istiyorum admin profesyonel melek uzman melek mod mod adayı vs bunlar ne demek oluyor bana bilgi verirseniz memnun olurum teşekkür ederim sagolun

benımkı yuzsuzluk olucak galıba ama ben yıne başwurmak ıstıyorumm.sayın admınlerım benıde bı gözden geçırsenız ... çok memnun olurumm..cwp beklıyorum .şimdiden teşekkrler..sız neye layık gorurusenız kararınıza boynum kıldan ince.kolay gelsın canımmm meleklerımm

benımkı yuzsuzluk olucak galıba ama ben yıne başwurmak ıstıyorumm.sayın admınlerım benıde bı gözden geçırsenız ... çok memnun olurumm..cwp beklıyorum .şimdiden teşekkrler..sız neye layık gorurusenız kararınıza boynum kıldan ince.kolay gelsın canımmm meleklerımm

hayırlı olsun

canım benım çok sagolll..walla sewınçten aglıyorumm.daha çok çalışıcamm daha çokkkkkkkkk..benı layık buldugunuz için teşekkurler..canım melegımmmmm...

mod,süper mod, yönetici, co-admin admin olmak istiyorum her bölümde emek harcamak istiyorum özelliklede aşk şiirleri bölümünde en üst sevıyeye kadar cıkmak istiyorum şimdilik az calıstım ama ben burda söz sahıbı olmak için cok calıscam admınlerım burayı sevıyorum lütfen...

mod,süper mod, yönetici, co-admin admin olmak istiyorum her bölümde emek harcamak istiyorum özelliklede aşk şiirleri bölümünde en üst sevıyeye kadar cıkmak istiyorum şimdilik az calıstım ama ben burda söz sahıbı olmak için cok calıscam admınlerım burayı sevıyorum lütfen...

hadi bakalım inşş :):) hayırlısı olsun göster marifetini,al yetkiyi :D:Dne diyelim :D:D

Bende bi şansımı denemek istedim uygunsa bende mod olmak istiyorum :)
Saygılar...

mod olanların kullanıcı adları renkli oluyormuş bende pembe renk olmasını istiyorum makber adlı üyenin renginden mod olmadan renkli yapma şansımız varmı varsa eğer yoksada siz yapabilirmisiniz böyle bir şans varmıdır??

Geri