Modern bahçe tasarımları

Uzman SühaN

Administrator
Modern bahçe tasarımları
Bahçe tasarımı, harika bir manzaranın temelini oluşturur. Bahçe dekorasyonu , güneş ışığı, verimli topraklar ve bitkilerin gelişmesine neden olan suyun doğru kombinasyonunu bulmak ve bu tutkunuzu yerine getirmektir .Bahçe tasarımı fikirleri arıyorsanız, doğru yere geldiniz demektir. Her zaman hayal ettiğiniz bahçeyi planlamanıza yardımcı olacak çeşitli bahçe stilleri gösteren bir fotoğraf koleksiyonu derledik.Bu bahçe tasarım fikirleri, klasik bahçe tasarımından çağdaş bahçe tasarımına kadar farklı bahçe tasarım stilleri sunar ..

Ayrıca bir diğer bahçe dekorasyonu bilgileri içeren linkimizi de ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Bahçe dekorasyonu için çılgın fikirler

Güzel tasarlanmış bir bahçe, iç mekan tasarımlarımıza verdiğimiz önem kadar önemlidir. Sonuçta, gerekçelerimiz evlerimizin çerçevesini oluşturuyor ve yalnızca evlerimizin değil, aynı zamanda içindeki hanelerin de ilk izlenimine katkıda bulunuyor. Özellikleri oluşturmak için bahçenizde nasıl tasarım yapmadan önce vakit geçirmek istediğinizi bilmek önemlidir. Bahçede rahatlamayı ve açık havada yemek yemeyi seviyorsanız, avlu, döşeme, bahçe mobilyaları ve barbekü düşünün.

Doğru bitki ve aksesuarlar, ideal bir açık hava atmosferiniz için sesi ayarlayabilir. Yeşil labirentler, Arnavut kaldırım yolları, küçük göletler, su çeşmeleri, renkli çiçekler, küçük ağaçlar .. Hepsi bir mutluluk uyandıran unsurlardır. Yorucu bir gün olsun veya işyerinde uzun bir günün ardından olsun, kendi yeşil sığınağınızda çevrili olmak gibisi yoktur. Fotoğrafların keyfini çıkarın ve bize bir yorum bırakarak bu bahçe tasarımı fikirleri hakkındaki düşüncelerinizi bildirin.

Güzel ve ilginç bahçe ve bahçe tasarımları yapmak veya iyi peyzaj fikirleri tasarlamak hayal gücü ve beceriklilik ile ilgilidir. Mesela ; Aşınmış ve kusurlu antikaları ve bit pazarı ürünlerini bahçe alanına dahil etmeyi hiç düşündünüzmü ? Bu, açık havanın kişiselleştirilmesi ve bahçenize karakter eklemek için mükemmel bir yoldur! Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı stil vardır. Bahçenizin boyutlarını, yerini, evinizin tasarımını ve bahçe için kullanmayı planladığınız amacı dikkate alın.

Şimdi, dış mekanınızı canlandıracağınızı düşünmeye başlamak için mükemmel bir zaman.Dinlenmek, ve eğlenmek için şimdi yeşile kaçış...

bahçe dekorasyonu 0.jpg

bahçe dekorasyonu 10.jpg

bahçe dekorasyonu 8.jpg

bahçe dekorasyonu 7.jpg

bahçe dekorasyonu 6.jpg

bahçe dekorasyonu 5.jpg

bahçe dekorasyonu 4.jpg

bahçe dekorasyonu 3.jpg

bahçe dekorasyonu 2.png

binar çoğaldı yeşil alanlar azaldı insan böyle manzaralara hasret kaldı bende çok isterdim böyle bahçeli bir evim olsun dekorasyonu da bir o kadar ilginç.... çok güzel bahçe dekorasyon modelleri var seçim bile yapamadım hepsi birbirinden güzelmiş

Valla insanın içi açılıyor bu görsellrden .Ne kadar güzel bahçe dekorasyon modelleri .İnşallah bir gün bahçeli evim olursa bende hayalimdeki gibi dekore edicem.

İlk resimdeki tasarıma bayıldım. Daha doğal duruyor. Pek süs amaçlı yapılan bahçeleri sevmiyorum. Daha otantik dizaynlar ilgimi çekiyor.

Her yer betonlaştı yeşile hasret kaldık. Bahçeli ev almaya kalksak ateş pahası . Çok isterim bahçeli bir evim olmasını . Eşim yakın tarihte apartman dairesi alacaktı izin vermedim. Biraz daha biriktirelim bahçeli ev alalım dedim. Şu görsellerdeki güzelliklere baksanıza .. Bakar bakmaz tüm negatif enerjimi aldı. Hepside biri birinden güzel bahçe tasarımları .

Geri